Wpis z mikrobloga

Kupiłem 2 dni temu zegarek, nothing fancy - nie umiem dbać o zegarki, więc nie wydaję na nie dużych pieniędzy. Dziś podświetliła mi się jednak oferta z moim nowym zegarkiem od sklepu gdzie go kupiłem ale w niższej cenie. Pikachu face.jpg. Włączył mi się więc tryb Janusz.exe i chciałem go od razu kupić i zwrócić ten drożej nabyty. Kiedy miałem już klikać kup teraz, naszła mnie refleksja; różnica tych kilku pln to jednak trochę przypał żeby taką inbę kręcić, ale z drugiej strony dwa darmowe harnasie same drogą nie chodzą ( ͡º ͜ʖ͡º). Tylko trzeba by iść do paczkomatu oddać ten, czekać na zwrot kasy - a po drodze weekend, dla sprzedawcy też to samo, marże/srarże dla allegro i bujanie się z kasą, to pomyślałem że najpierw do nich napiszę XD - screeny z rozmowy w komentarzach.

#zegarki #zegarkiboners #januszebiznesu #allegro
Yawimaya - Kupiłem 2 dni temu zegarek, nothing fancy - nie umiem dbać o zegarki, więc...

źródło: Screenshot_20230519_134002

Pobierz
  • 60
@Yawimaya Pamiętam moja złość jak na początku grudnia kupiłem xbox360 za 1400 zł, a 5 dni później weszła mikołajkowa promocja za 999 zł plus dodatkowa gra. Tyle że ja to w stacjonarnym kupiłem gdzie nie ma prawa zwrotu. Wyrazy współczucia dla ciebie bo znam ten ból.
@Yawimaya bardzo dobrze zrobiłeś ! ja zrobiłem identycznie jak kupowałem rower i zamiast kręcić inbe robić zwroty kulturalnie poprosiłem o gratisik w postaci licznika i dorzucili go :D

a wykopki chyba nigdy nie korzystały z vinted tam to jest wylęgarnia cebulactwa..
wystawiasz nowy ciuch nie noszony za 8zl gdy w sklepie kosztował 50 a ludzie i tak będą się targować żeby zjechać im do 6zl...
wystawiasz nowy ciuch nie noszony za 8zl gdy w sklepie kosztował 50 a ludzie i tak będą się targować żeby zjechać im do 6zl...


@osap:

dlatego wystawiasz go za 12, ludzie starguja do 10, a ty i tak jestes 2 zeta do przodu, bo przeciez chciales wystawic poczatkowo za 8 :D
@Yawimaya: Pomijając absurd sytuacji, to zwracam uwagę na jedną rzecz, jako osoba z doświadczeniem w handlu. Ja bym jako sprzedawca obniżył cenę dla świętego spokoju, ale to rodzi problemy. Dokument sprzedaży został wystawiony, wpłata zaksięgowana. Teraz żeby to odkręcić trzeba wykonać kilka upierdliwych operacji, żeby wszystko się zgadzało. Zwyczajnie by mi się nie chciało i nie chodzi tu o "stratę" tych kilku złociszy.