Wpis z mikrobloga

@Nehro: No i generalnie miałem racje. Miał robic po 300km tak jak to powiedział. Spóznił sie o jakieś 3 dni. Miałem niestety racje ze nie da rady robić średnio 300km dziennie jak to zamierzał. Odniosłem sie do tego co jaruś napisał wiec sie nie myliłem. Wykopowy ekspercie nie kompromituj sie.
  • Odpowiedz
  • 118
No i generalnie miałem racje


@HHokuss: Zajebiście, teraz idź to powtórz. Nie można tak po prostu nie pluć jadem na lewo i prawo tylko docenić wysiłek i starania drugiego człowieka?
  • Odpowiedz
@Poemat: Nie rozmawiam z osobami którzy dla wygrania wioskowych zawodów lub bycia fajnym na siłowni musza brać towar. Śmieszny jestes kolego wiec ewidentnie cos nie tak masz pod kopułą. Na koks za duzo poszło dlatego musisz jeździć decathlonowskim składakiem. Ale co sie dziwić, z reguły koksy inteligencja nie grzeszą.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nehro z założonych 300 km dziennie nic nie wyszło, co nie zmienia faktu że wyczyn fchui i nie jednemu mental by siadł. A Jarek pojechał po swoje.
  • Odpowiedz
@symetrysta: A co w tym takiego, że ludzie inteligentniejsi z reguły wiecej zarabiają i stać ich na wiecej. Co w tym dziwnego, ze koksy to z reguły porste cepy? Co cie tak kolego boli. Co?
  • Odpowiedz
  • 8
@Wycu91: 1. 322.45km
2.203.77km
3.118.53km
4.298.65km
5.171.16km
6. 141.68km
7. 222.44km
8. 248. 37km

Może i nie 300 dziennie ale jak na to że praktycznie wgl się do tego nie przygotowywał to szacun.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nehro dlatego piszę bez złośliwości: szacun fchui.
Ktoś ze słabszą głową odpuściłby po pierwszym dniu, bo nie zrealizowałby swojego założenia w 100%, albo później, np w momencie gdy kolana zaczęły mocno doskwierać.
Ale Jarek stwierdził że dojedzie to dojechał. A że spóźniony? Trudno.
Teraz do domu urodziny żonie wyprawiać :)
  • Odpowiedz
@HHokuss: dobra to jak masz taki PRO rower, to pokaz cyferki. Bo podejrzewam że podchodzisz pod lansiarza z gassów który ocenia kogoś po rowerze.
No chyba że 400W FTP to przepraszam bardzo Pana PRO( ͡° ͜ʖ ͡°)
Płytkie i pokazuje bardzo niskie IQ.
Jeżdżę na 10 letniej szosie canyona. I co? Jajco nie potrzebuje lepszej bo jest do ugniatania kilometrów.
Ale przyjdzie jakiś napinacz i ci napisze
  • Odpowiedz
@Nehro:

jarek 2 poprzednie lata ledwo zrobił po tysiac kilometrów.

To oczywiste, że jak nie wrzucasz przejazdów na strave, to się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HHokuss

dlatego musisz jeździć decathlonowskim składakiem.


EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY
  • Odpowiedz