Wpis z mikrobloga

#inwestycje #gospodarka #nieruchomosci #gielda #inflacja

Jak się czujecie polaczki z tym, że Roksana Węgiel w wieku 17 lat została milionerką a w wieku 18 lat kupiła 2 mieszkania? Zwykli Polacy muszą spłacać kredyt przez 30 lat, a gówniara celebrytka ledwo szkołę skończyła i jest ustawiona!!! Skąd ona miała na to pieniądze?
piotr_p0lak - #inwestycje #gospodarka #nieruchomosci #gielda #inflacja

Jak się czuje...

źródło: obraz_2023-05-19_213524009

Pobierz
  • 83
@piotr_p0lak: Ja tam mam akurat mam do niej szacunek, że mając 18 lat i takie pieniądze wykazuje się dojrzałością, chce inwestować oraz zabezpieczyć swoją przyszłość. Statystyczny 30-latek jakby miał jej hajs to w pół roku przewaliłby go na najdroższe samochody, wycieczki, ubrania, ekskluzywne alkohole, narkotyki itd. A ona w wieku 18 lat ma jednak na tyle oleju w głowie, że chce inwestować i myśli.
Nie ma nic złego w interesowaniu się tym ile kto zarabia i na co go stać.


@piotr_p0lak: Ale ty nie pytasz się czy ktoś się interesuje, tylko jak się z tym czuje. Próbowałeś wywołać gównoburzę, albo upewnić się, że nie tylko ty masz ból dupy (albo jedno i drugie) i nie wyszło. Miej jaja i wycofaj się z godnością, a nie walisz ściemę.

nie jestem zawistny, wręcz przeciwnie chciałbym żeby również
@Bloodaxis1: jest masa piosekarzy którzy rownież cięzko pracują, również wygrali Voice'a a jakoś o nich nie słychać. Węgiel jest ładna, umie śpiewać, wydaje się sympatyczna, dlatego jest promowana w TVP. O jej sukcesie zadycydowało na pewno więcej cech wrodzonych (wygląd, barwa głosu) lub szczęścia niż faktyczna praca. Nie atakuje Węgiel, chcialem zwrócić uwagę na to że nie podoba mi się ogólnie jak celebryci mają łatwo w życiu w porównaniu do przeciętnego
@piotr_p0lak: tak to już jest w tym świecie, ze młodzi piękni utalentowani i z odrobina szczęścia ( bo zawsze trochę go trzeba mieć) szybciej się ustawiają i lepiej im idzie w życiu. Przeczy to poniekąd zasadzie, ze trzeba mieć bogatych rodziców.
Ale jak będziesz próbował na wykopie niwelować nierówności społeczne, to dostaniesz łatkę bolszewika co najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się czujecie polaczki z tym, że Roksana Węgiel w wieku 17 lat została milionerką a w wieku 18 lat kupiła 2 mieszkania?


@piotr_p0lak: Ile masz lat, że dopiero teraz odkryłeś fakt, że atrakcyjni ludzie mają łatwiej w życiu?
Na dodatek robi to, co bezmózgie jełopy robią z nadmiarem kasy - kupuje mieszkanie


@cwiczebny_janusz: :D
No głupia, powinna wszystko wrzucić w "pewniaki" na S&P 500, GPW albo jeszcze lepiej startupy :D

Polski katolicki zaściankowy naród taki jest, że o pieniądzach nie dyskutuje. Nie ma się czemu dziwnić później że wiszą ogłoszenia o pracę bez widełek, bo potulnemu baraniemu polakowi niewypada mówić o pieniądzach, a pravcodavwcyv o tym wiedzą


@piotr_p0lak: