Wpis z mikrobloga

@smokzabojcaludzi: logujesz się do portalu, klikasz w prawym górnym roku na ikonkę ludzika -> "Moje konto"
po lewej stornie klikasz "Twój pakiet medyczny"
możesz sprawdzić dostępność usług, z czego pewnie nie skorzystasz bo nie wiesz jakie zbiegi dentysta Ci będzie musiał wykonać, więc patrzysz niżej jaki masz pakiet i po tym możesz sobie wyszukać co wchodzi w skład tego pakietu (np 1 darmowe czyszczenie u higienistki rocznie, 1 plomba duża za
  • Odpowiedz
@BackInBlack: z czego pewnie nie skorzystasz bo nie wiesz jakie zbiegi dentysta Ci będzie musiał wykonać

jest tak jak mówisz :v
widzę że akurat mój pakiet jest o wiele biedniejszy od tego który wspomniałeś, bo z tego co widzę mam kompleksowy pracownika, który daje mi jedynie 350zł rocznie na stomatologię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
smokzabojcaludzi - > @BackInBlack: z czego pewnie nie skorzystasz bo nie wiesz jakie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@smokzabojcaludzi: Ja też mam luxmed, z tym, że mam aparat więc wykorzystuję wszystko co się da :D
Ogólnie to polecam Ci na początek wizytę u higienistki, bo powinieneś mieć jedno czyszczenie roczne za free, lub przynajmniej część usług (zdejmowanie kamienia, piaskowania, fluoryzacja - nie jestem pewny czy wszystko jest free). Nie ma sensu żebyś od razu szedł na przegląd, bo np jak masz dużo kamienia to stomatolog Cię cofnie na czyszczenie
  • Odpowiedz