Wpis z mikrobloga

#!$%@? szopke bo musieli. W gromdzie albo the war zawodnicy jednego wieczoru pizgają po 3 walki na zasadach turniejowych i żyją, a tutaj przychodzi lekarz do spółki pewnie z rozporkiem i blokują razem walkę "dla dobra zawodnika". PR-owe zagranie żeby uniknąć ewentualnych konsekwencji. Decyzja lekarska #!$%@? znaczy jeśli jest zgoda włodarzy i samego zainteresowanego, oczywiście pod warunkiem podpisania jakiegoś papierka. Galę reklamowali double main eventem, wydaje mi się że to wystarczająca przyczyna aby składać masowe reklamacje.
#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@WUJOZERA: ja swoją reklamację już złożyłem - jeżeli rozpatrzą negatywnie to zgłaszam sprawę do UOKiK. Zapraszam zainteresowanych na priv - podpowiem jak złożyć reklamacje na ich stronie oraz później zajmę się zgłoszeniem zbiorowym do UOKiK.
  • Odpowiedz
  • 1
@d3cybelek: Oglądałeś ostatnią gale the war? Wygrany turnieju "zamek" spędził w klatce około 40 minut. W fame mają spędzić 9 minut z przerwami 1,5 minuty i to po odczekaniu 30 minut miedzy walkami.
  • Odpowiedz
@WUJOZERA: myślę że nawet jakby nic nie złamał to lekarz spokojnie coś znajdzie #!$%@? po 3 rundowej wymianie ciosów. Jak na komisji. I takie było założenie gdy nie uwali go na #!$%@? w minute jak bombe
  • Odpowiedz