Wpis z mikrobloga

ogólnie śmieszne jest to, że boxdel wychodzi do oktagonu z gadką pt. zdrowie amadiego jest najważniejsze nie jebcie go, po czym wkracza ferrari i mówi w #!$%@? was mam, tego lekarza tez w #!$%@? mam, to ze nie walczę to wasza wina i to was powinni #!$%@? a nie mnie. Boxdel wielkie zdziwienie, bo jego słowami znowu sobie ktoś podciera tyłek, gola nie wie co się dzieje więc stara się dobrze wyglądać w kamerze, a ferrari bekę z nich kręci wewnętrznie bo mu to w #!$%@? na rękę. Walczyć nie musi, nie skompromituje się, bonus dostanie i jeszcze poklask na hali zebrał. ez

#famemma
  • 9
@JakKompocikToTylkoTruskawkowy: według mnie Ferrari by wyszedł tylko dlatego, żeby hejtem po łbie nie wyłapać po tych jego wielkich zapowiedziach, nie dlatego że się bić chce. W rzeczywistości ta decyzja medyków była mu w cholerę na rękę. Już w oktagonie po opluciu boxdela włączył gadkę ja chce walczyć dajcie walczyć, żeby po minucie powiedzieć no nie dają mi walczyć sorry następnym razem, pod publiczkę dramat zrobil i tyle, aktor
@oluuucha: Tak to prawda, że była mu na rękę, ale on był tak podpalony, że wyszedłby na pewno. To co powiedział, po wejściu, że chce dalej walczyć było prawdą. Wiadomo, że po decyzji lekarza i tak nic to nie zmieni, ale to są Freaki, oni podchodzą tutaj całkiem inaczej do sprawy. To nie jest Gromda, gdzie masz się bić ze złamanymi rękoma. To jest content głównie dla młodzieży, to jest show
@JakKompocikToTylkoTruskawkowy: ale chłopie, co ty opowiadasz xd Federacji to nie jest na rękę bo teraz po łbach dostaną za ten cyrk, zwłaszcza po tym że ferrari do oktagonu wszedł i zdyskredytował ich wytłumaczenie na nie odbycie się tej walki. Kompromitują się po raz kolejny. Zimne ognie? Gdzie? Ten gość jest zwykłym tchórzem i niejednokrotnie to pokazał, ale tak lubi poklask zbierać że ubiera maskę pewnego siebie i wali tymi wiatrakami z
Oczywiście, że jest na rękę, bo mają już next main event Ferrari vs Dupiel. A co miał zrobić Ferrari? Jeżeli lekarz orzekł, że nie jesteś w stanie wyjść do walki to nie wychodzisz i tyle. Jak chcesz krwawych walk bez zasad to idź na Gromdę lub UFC. Wiadomo, że to jest content dla dzieci i nie będą wystawiać gościa ze złamanym oczodołem, lub nosem do walki, bo jakby coś się stało grubszego