Wpis z mikrobloga

Cześć

Remontuje sobie mieszkanie - mieszkam w szeregowcu.

Żeby umilić sobie ten ciężki czas, słucham Youtuba z małego, przenośnego głośnika (zdjęcie) na 70-80% mocy - głównie filmy o wojnie, z naciskiem na historię III Rzeszy ( ͡° ͡°)

Sąsiad zza ściany czepia się, że jest za głośno i wymaga ode mnie, aby w swoim własnym mieszkaniu w normalnych godzinach (8-19) chodził w słuchawkach, bo "radio mu za głośnio gra".

Co byście zrobili w takiej sytuacji?

#stepujacybudowlaniec #afera #budujzwykopem #budownictwo #remontujzwykopem #polska
wqeqwfsafasdfasd - Cześć

Remontuje sobie mieszkanie - mieszkam w szeregowcu.

Żeby u...

źródło: hero-creative-muvo-play

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: a to zależy

jak może w przyszłości będziesz potrzebował czegoś od siąsiada, jakiś wspólny remont itp. to może chociaż ściszyć? fakt, że jest to 8-19 ale jak dzień w dzień tym napierdzielasz to nie dziwię się, że sąsiada zaczyna to irytować, na pewno jest jakiś poziom głośności, który pozwoli tobie tego słuchać i ograniczy wydobywanie się dźwięku na zewnątrz

a jak masz sąsiada w dupie i chcesz, żeby tak było,
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: no to w dalszym ciągu według mojego toku rozumowania i myślenia, powinien zadbać o własną dupę, a nie sąsiada dla którego jest za głośno w dzień, nawet gdyby były prace remontowe nie w jego prywatnym zakresie a współdzieleni, na pewno też by mu przeszkadzało.
więc, po co się takim człowiekiem przejmować.
  • Odpowiedz
dzień tym napierdzielasz


@Catmmando:

No właśnie chicho chodzi, ledwo głośniej niż słuchawki ALE jako że on w domu na wszystko wyłączone to się niesie i narzeka...

To chodzi tak, że 2-3m od głośnika już średnio rozumiem co mówią bo "za cicho".
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: a masz jakiś plan tych prac, tj wiesz kiedy je skończysz tak pi razy drzwi? może sąsiad też człowiek, powiesz co robisz, ile to będzie trwać, po remoncie go na grila zaprosisz i jakoś przecierpi

chyba, ze człowiek nie do dogadania się
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: mam sąsiadkę 98lat(piętro niżej), nawet teraz siedząc na kiblu i srajac słyszę kolejna audycje z trwamu/radia Maryja, nic się z tym niestety nie zrobi, dbaj o swoją dupę i się nie przejmuj ;)
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna:

Ok, to będę CAŁE ŻYCIE siedział w swoim mieszkaniu na słuchawkach bo P0lactwo wokół jest za głupie, żeby:
-zagłuszyć dźwięki, chociażby puszczając biały szum, dźwięki lasu albo muzykę klasyczną;
-wygłuszyć ściany;

Nic w tym narodzie nie wku***ia mnie bardziej, niż oczekiwanie że obce osoby rozwiążą nasze problemy w stylu: sąsiada słychać, niech ściszy, w domu za gorąco to nie dawać klimy tylko się męczyć, narzekać ew wychodzić na spacery, w
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd niestety mieszkam w takim tworze blokopodobnym. mi potrafił przez balkon debil Napier..lac w parapet, bo o 4 rano w sobotę robiłem sobie śniadanie i gotowałem wodę na kawa (czajnik elektryczny). To psychopata jakiś tak więc olewam go, ale sam naprzyklad o 4:50 każdego dnia budzi mnie budzik sąsiada. przy zamkniętych oknach i drzwiach. blok gdzie połowa ścian to kartonogips i jakis jeden wielki żart. :/
  • Odpowiedz