Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nawet jak sprzeda 50 tysięcy poniżej ceny rynkowej


@epicentrum_chaosu: to nikt nie kupi z lokatorem za taką kasę, bo notariusz informuje o tym przy podpisaniu aktu i świadomość obecności lokatora, znacznie utrudnia dochodzenie swoich praw przd sądem. 30-50k to są koszty wynajęcia specjalistów od usuwania niechcianych lokatorów.
@elena-mary mimo, że bait to jednak bardzo bliski realiom. Niestety ale "rusko-jezyczne" mają podejście stricte materialne i robią to jeszcze bardziej bezczelnie niż ich zachodnie koleżanki... I wcale się im nie dziwię, pochodzą z krajów gdzie walczy się o najlepsze kąski w społeczeństwie gdzie dominuje "kiepski materiał na partnera", trzeba ostro konkurować i potem uczepić się takiego faceta jak kleszcz jajec.
Prawie 4 lata relacji z Rosjanką nauczyły mnie prawie ich wszystkich
@elena-mary: Czytając takie historię w wielu miejscach widać że gość niezbyt myśli.. uczuciowo można zawsze wpaść, nie ma tak, że masz 100% gwarancji uniknięcia toksycznego związku czy związku co się nie uda. Ale nawet będąc w czymś takim jakiś zdrowy rozsądek się zachowuje. ślub czy kredyt na pół życia to bardzo duże decyzje i choćbyś nie wiem jak nie potrzebował drugiej osoby nie powinno to robić z Ciebie jakiegoś idioty. aka
Przecież sprzedając mieszkanie z lokatorem informuje się o tym w ogłoszeniu i nie raz takie ogłoszenie widziałem.


@epicentrum_chaosu: przynajmniej powinno się. Sam nie widziałem. Możesz podrzucić takiego linka? Na koniec lata będziemy kupować coś w Trójmieście do 600k gotówką i próbuję się zorientować w sytuacji na rynku ile mogę.
Zazwyczaj jest informacja o lokatorze, zwłaszcza jak sprzedaje osoba prywatna. Pośrednicy potrafią to ukrywać, ale zawsze wychodzi na jaw, kiedy chcesz obejrzeć mieszkanie. Jak słyszysz bajeczki, że nie można obejrzeć, bo teraz jest wynajęte itp. to już wiadomo, że jest jakiś problem.


@epicentrum_chaosu: dzięki, wracam po 3 latach na stanowisku za granicą i dopiero zanurzamy się w meandry polskiego rynku nieruchomości.