Wpis z mikrobloga

kolejny popis moderacji.
tym razem dobry chłopak @BadSebastian dostał arbitralnego bana za "trollowanie". pamiętajcie, ban za "trollowanie" jest wtedy kiedy ktoś z moderacji/administracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) uzna, że ktoś ma zbyt patriotyczne i konserwatywne poglądy.
a w tym czasie ojkofoby z #neuropa hasają sobie w najlepsze sącząc swoją lewacką, tęczową, obrzydliwą propagandę za pieniądze sorosa.

#moderacjacontent #bekazlewactwa #bekazpisu #4konsewy #konfederacja #wojna #ukraina #bekazpodludzi
  • 21
@mieszczanski_trubadur: no nie wiem chciałbym zobaczyć dowody nim rozpalę pochodnie, czy działasz jak lewacki npc opłacony przez sorosa i nie potrzebujesz czegoś tak zbytecznego jak dowody na swoja teze xd
@mieszczanski_trubadur: ty ale wiesz, że świat nie jest czarnobialy?
Przeciwstawieniem konserwy nie jest lewak xd
Brzmi jak z k0nfederackiego swiata, dawno tam nie zaglądałem, i wkurza mnie, że przesiąknął do tagu #ukraina
Pozatym ta narracja brzmi totalnie jak to co serwują w kacapii, własnym obywatelom. Super standardy xd konfederuscy nie dadzą rady się wyprzeć onucowego smrodu ile by nie pisali
@Little_Makak: zaszokuję, i holowniowcy, i pslowcy, POwcy, i nawet pisiory są patriotami.
Nie wiem jak z konfederuskimi xd po prostu maja różne wizje. Z tym ze jedni maja narracje wykluczające a inni nie. Pisiory uważają ze „prawda” jest ich a inni to zło i nakręcają nagonkę. Takie podejście to zło. Wcielone
@NLatifundium: wy jesteście jacyś chorzy w tej neuropie. wszędzie widzicie ruskich. ktoś jest patriotyczny i konserwatywny - dla was ruski troll. jesteście przypadkami klinicznymi. ja praktycznie nie piszę o wojnie na Ukrainie ani o Rosji a ciągle jakiś neuropek mi wyje, że ja ruski troll. chorzy ludzie XD.
i tak, świat jest czarno biały. jest dobro i zło. relatywizm moralny to domena lewactwa.
i tak, przeciwieństwem konserwy jest lewak. lewactwo to
@mieszczanski_trubadur: jakiej neuropy. Ty masz jakieś zwidy, że widzisz wszędzie jakaś neuropę xd i tak, mamy wojnę, agresje hybrydowa ruskich od paru lat i oni głoszą dokładnie takie „konserwatywne” poglądy wiec normalnego świadomemu człowiekowi się zapala lampka
Jest dobro i zło, zgadzam sie. I konserwom sie wydaje, że są na pewno dobrzy. I tych których nazywaja i lewakami są ci zli. Ze potrafią i maja prawo do wyznaczania kto jest kim