Wpis z mikrobloga

Dzisiaj skończyłem 42 lata.
Udało mi się skończyć studia, zrobić doktorat.
Straciłem tatę, mamę, siostrę, miłość, która miała być na całe życie.
Dzisiaj pracuję, rozwijam hobby, znajomość, która może być tym czymś, no i smęcę na Wypoku i TT.
Zerwałem z papierosami, nie piję alkoholu.
Myślę, ok.
Praktycznie nic nie zrobiłem, ale jestem dumny z tego, gdzie jestem.

#urodziny #gownowpis
  • 32
  • Odpowiedz
@Pshemeck: bycie dumnym dziś z siebie, to dla niektórych abstrakcja i odległa bajka. To dobrze, że czujesz się tak jak piszesz. Powodzenia mordo i spełnienia wszystkich celów.
  • Odpowiedz
  • 74
@Monsanto93: Dzięki, i spokojnie, to co było złe, to serio już mnie spotkało. Grunt, by mieć w razie W gdzie się wypłakać, to mam. Zdrowie pewnie padnie, ale dzisiaj działa, więc nie ma co narzekać. Mam dom, mam prąd i pracę.
  • Odpowiedz
@Pshmeck hej hej, z czego doktorat i kiedy dokladniej go skonczyłeś? bo własnie kończę mgr i zastanawiam się własnie nad nim
  • Odpowiedz
  • 23
@Panitsch: Siostra, ojciec i matka rak. Sam też walczę z rakiem skóry, ale to niby mało inwazyjny. Było nas łącznie 6, zostały 2 osoby. Tak, wszyscy zmarli na raka.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: z jednej strony jak jesteś młody to wszystko przed Tobą i masz wiele dróg do wyboru, ale też wiele zagrożeń i niepewności czeka na taką młodą osobę. Jak masz 42 level to już masz sporo expa za sobą oraz fakt że udało Ci się przeżyć na pewno sporo fajnych chwil musi dawać satysfakcję. Trochę zazdro ; ) Zarzuć wpisem jeszcze od czasu do czasu, lubię czytać o przeżyciach innych ludzi
  • Odpowiedz