Wpis z mikrobloga

Nie szuka ktoś może Java Developera? Prawie 10 lat doświadczenia. Głównie systemy Legacy. Nie zdefiniuje się jako junior/mid/senior bo według mnie to zależy od tego czym miałbym się zajmować i w jakich technologiach. Okres wypowiedzenia 3 miesiące. Przeglądam sobie oferty i trochę to męczące, może więc takie podejście okaże się skuteczne i znajdzie się coś ciekawego.
#java #programista15k #pracait
  • 28
@vidic15 no ale co z tą Java robiłeś przez te 10 lat? Jesteś w stanie napisać apke od zera ofc na podstawie wymagań? Jakby nagle klient wymyślił mobilke na androida, a później na ios to dasz rade? Jak się trafi błąd we froncie to poprawisz czy musisz mieć fronta? Jakbym od zaraz miał zlecenie na 120/h to ogarniesz to co masz obecnie z tym moim równocześnie na b2b czy mam czekać 3
via Android
  • 0
@Ziutek_Grabaz niestety nie robiłem aplikacji mobilnych. Tzn robiłem ale za czasów androida 5. Moje doświadczenie to backend systemów utrzymaniowych dla klientów sieci telefonicznych, telewizyjnych, rządowych, samorządowych i jeszcze parę innych mniej istotnych. Front ogarniałem często sam. Niestety pracuje na UOP więc nie mogę aktualnie podjąć innej pracy.