Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznałem fantastyczna kobietę, z którą widzę wspólną przyszłość, wszystko jest idealnie, poza jednej rzeczy, która nie daje mi spokoju. Chciałbym z mojej i jej inicjatywy zamieszkać za granicą, żyć tam i pracować. Możecie się na mnie obrazić, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Kobieta tak jakby w ukryciu chyba jest zakamuflowaną wielbicielka ruchu black lives matter itp. Jak włącza muzykę to zazwyczaj jest to muzyka typowa dla czarnych, oczywiście Snoop Dogg, beyonce i tak dalej. Kiedy wybieramy filmy to są zazwyczaj takie, gdzie głównym aktorem jest czarnoskóry, jak mówi o problemie rasizmu to zawsze w kontekście o czarnych (o żółtych wyraziła się nawet raz negatywnie), ma trochę lewicowe poglądy, ale jakby ukryte przede mną, lekcje języka obcego (online) wzięła z czarnoskórym i powiedziała, że tak losowo wyszło. Nie wiem, może jestem zbyt wrażliwy i niezbyt na czasie, ale powiedzcie tak szczerze, czy nie obawialibyscie się będąc za granicą z taką kobieta, że was zdradzi, bo okaże się to jej fetyszem? Ufam jej, ale posiadam jakaś empatię, i sam wiem że jeśli często rozmawiałbym o azjatkach w takim kontekście to pewnie wiele kobiet by się zaczęło zastanawiać, czy mi może czegoś nie brakuje. Oczywiście każdy ma prawo mieć preferencje jakie chce, lecz no sami wiecie jak to wygląda.
#zwiazki



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
ale powiedzcie tak szczerze, czy nie obawialibyscie się będąc za granicą z taką kobieta, że was zdradzi, bo okaże się to jej fetyszem?


@mirko_anonim: nie, niech robi co chce ale liczy się z konsekwencjami
z fartem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Dziecko też będzie miała czarne, a ty będziesz tatusiem. Bo ona miała w rodzinie 400 lat temu czarnoskórego i to co 400 lat przechodzi podobno w geny i to jest możliwe i to jest normalne i będziesz szczęśliwy.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz