Wpis z mikrobloga

Jaki bank obecnie polecacie? Zależałoby mi na fajnej aplikacji, bezproblemowej obsłudze klienta i jakichś benefitach typu cashback. Zastanawiałem się nad #millenium, mają całkiem spoko ofertę ale nie wiem jakie zdanie Wy o tym banku macie. Chcę uciec z #pkobp, po tym jak wpłatomat zjadł mi sporą ilość gotówki, od tygodnia nie mam jej na koncie, obsługa klienta wie tyle ile status pokazuje na koncie, i musiałem się zapożyczyć u rodziny żeby opłacić wykonawców na remoncie xD

#banki
  • 6
  • Odpowiedz
@mejteusz: Mam konto w Millennium już od bodajże 10 lat i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie brak problemów, na duży plus wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za free.
  • Odpowiedz
@mejteusz Z daleka od aplikacji ING. Po 10 latach uciekłem do Millennium, gdzie cały telefon nie musi przechodzić SafetyNet, a aplikacja być zainstalowana z jedynie słusznego sklepu Google. Inaczej możesz jedynie logować się przez przeglądarkę i nie możesz korzystać z blika.. Dodatkowo aplikacja oparta na webowym zamulonym interfejsie. Po przejściu z #ingbank do Millennium odetchnąłem z ulgą
  • Odpowiedz