Wpis z mikrobloga

Nie oburza mnie, że hajlowali, ale mam inny problem z tym zdjęciem. Ludzie, którym nie przyszło do głowy, że z hajlowania może być kiedyś afera, chcą się brać za rządzenie państwem. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś na tyle głupi, by strzelić sobie taką fotkę, będzie wystarczająco mądry, by sensownie rządzić krajem.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #bekazkonfederacji #gownowpis #polityka
Headcrab_B - Nie oburza mnie, że hajlowali, ale mam inny problem z tym zdjęciem. Ludz...

źródło: hajlowanie

Pobierz
  • 24
Kto nigdy za młodu nie hajlował sobie dla żartów, niech pierwszy rzuci kamień.


@Melancholijny_Czlek: Właśnie dlatego napisałem, że nie oburza mnie hajlowanie samo w sobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bawienie się w politykę i takie wygłupy to średnie połączenie, dlatego się przyczepiłem.
@Headcrab_B: widzę, że znowu szumowiny z lewej strony wypełzają. Bardzo dobrze - jak ostatnim razem przypuściliscie tu swój szturm równolegle z mediami to Konfederacja urosła do prawie 15%, nie przestawajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yahoomlody: jak się miało 20 lat to mało kto myślał o konsekwencjach zamawiania 5 piw dla śmiechu, żeby ktoś zrobił zdjęcie. Pamiętam 15 lat temu nagonkę na marsze niepodległości, że to faszyści, naziści i zbrodniarze i mnie nie to nawet bawiło.

Różnica jest taka, że Zandberg w koszulce z Karolem Marksem robił to na poważnie.