Wpis z mikrobloga

Nie sądzicie, że utrudnienie dostępu do Hestu i wróżek to jakaś masakra? Nie chcę grać z netem i patrzeć gdzie są, tak ich odblokowywać. W BOTW Hestu był przy ścieżce do pierwszego miasta a wróżki chciały tylko rupie. Aktualnie mam 52 koroki i slotów na bronie tyle co za starcie. Armor bez żadnych upów, a zabiłem już pełno mobków. sety z uzbrojeniem też są o wiele droższe. Nędza straszna.

#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
@piotrveyner: tu znalazłem Hestu nie pamiętam już gdzie, ale powiększyłem slot na broń i na łuk i mi zniknął XD i znowu go szukać.

A wróżkę znalazłem jedną ale chciała kogoś z porządnym fletem więc poszedłem #!$%@? :(
  • Odpowiedz
@piotrveyner: mam ponad 20h i dopiero doszedłem do rito village XD Szukam tego młodego ptaka. Mam już chyba 25 shrinów, nie wiem gdzie ten czas uciekł bo myślałem że mam z 10h dopiero XD
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Bez przesady, z wróżkami wiąże się kilka łatwych sidequestów z trupą muzyczną która przesiaduje przy stajniach, a że rupii zdobywa się wg mnie mniej niż w botwie to jest to lepsze rozwiązanie. A hestu przesiaduje od pewnego momentu w forcie pod zamkiem
  • Odpowiedz