Wpis z mikrobloga

@imargam_2137: wczoraj zrobiłem 25 GB creepshotów, większość julek jednak pokazuje cyce bez stnaikow i brzuszki,.Według mnie modą na 2023 jest wlasnie pokazywanie brzuszka, pępka, kolczyków i kontunuowanie trendu z ostatnich 2 lat, czyli nobra + pierced nipples
  • Odpowiedz
@jornny-walking: ahha. Zrobiłeś wczoraj od uja zdjęć przypadkowym Julkom jak jakiś zwyrol i zauważyłeś, że większość z nich pokazuje cyce oraz brzuch.

Dobra, teraz zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MOIM zdaniem lepsze jest noszenie szerszych spodni i basic bluzy, niz skinny jeans i bluza z nadrukiem na cala klate xd


@pszczulkapl: ja myślę, że jeszcze lepsze jest noszenie dobrze dobranych i dopasowanych ubrań do płci i sylwetki.
Są ludzie, którzy czerpią z aktualnych trendów modowych, a mimo to nie wyglądają tak samo jak wszyscy "modni"
  • Odpowiedz
@imargam_2137: No ja teraz slyszalem od mlodszej kuzynki ze skinny jeans u lasek sa juz ine modne i nosi sie cargo albo takie baggy. NIby juz sie skiiny jeansy na laskach nie podobaja xD
  • Odpowiedz
@imargam_2137: w sumie dla mnie to zajebiście, wreszcie mogę się ubierać luźno bez obaw że będę wyglądał jak lump, bo i tak wszyscy wokół wyglądają jak lumpy

A i śmiejecie się tylko z Julek a oskarki wyglądają dokładnie tak samo. Po latach wściekłej walki z mundurkami młodzież sama sobie narzuciła jednolity strój ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz