Wpis z mikrobloga

@thority: "nie wychylaj się, jedz małą łyżeczką i rób swoje" - w pewnym sensie jest w tym trochę prawdy, ale z innej strony to dość #!$%@? rada
  • Odpowiedz
@iquiet

> W pracy nie ma kolegów czy koleżanek. Do pracy przychodzisz zarobić a nie dla znajomości czy imprez po pracy


idiotyczne jest takie podejście, w pracy można poznać mnóstwo świetnych ludzi i nawiązać przyjaźnie na resztę życia
  • Odpowiedz
@iquiet: super rada xD w pracy masz pracowac, najlepiej ciezko, najlepiej cierpiec. Zero jakiejkolqiek radosci w pracy xD

Ale faktem jest, ze lepiej sie za bardzo tez nie otwierac przy ludziach z pracy jesli nie chcesz, zeby wszyscy wiedzieli o tym, o czym opiwiedziales tej jednej zaufanej osobie xD
  • Odpowiedz
  • 3
@thority Jeśli pokażesz, że wyrabiasz się z robotą przed czasem, to bądź pewny, że jak ktoś to zauważy, to dołoży Ci roboty "żebyś się nie nudził".
  • Odpowiedz
@thority:

- „ucz się, żebyś miał łatwiej niż ja”

- „nie spiesz się, robota nie zając a u mnie dwóch takich, co nawet nie zdążyli rąk umyć po jednym a już lecieli do następnego [utrzymanie ruchu w firmie przemysłowej - przyp. red.], skończyło z zawałami przed 60”
  • Odpowiedz
Porada nie od starego ale od wtedy 70 letniego dziadka : nieważne co robisz, musisz byc w tym dobry. Jak będziesz robił to porządnie to ludzie cię polecą. Niby prosta porada ale jakoś utkwiła mi w pamięci do dzisiaj (wtedy byłem gowniakiem naście lat)
  • Odpowiedz