Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jaki sprzęt do kuchni dokupić jako, że #mikrokoksy mocno i liczenie kalorii. Gotuje sobie bardzo proste potrawy i zastanawiam się co mi ułatwi życie. Zastanawiałem się na grillem elektrycznym, żeby grillować sobie mięso, pieczywo i warzywa i jestem wielkim fanem wszystkiego co grillowane. Z drugiej strony jest air fryer i frytki które uwielbiam, plus ma dużo więcej zastosowań np. pizzę można se zrobić, a ja ostatnio co kolację jem spody od pizzy z biedry bo tak mi wchodzą. Niby to samo można zrobić w piekarniku, ale podobno to nie to samo

Budżet do 1000 zł także termomixy odpadają

#dieta #gotujzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm ten fryer z piekarnikiem nie ma porównania, to taka zabawka jest. Staram się wymyślić w czym jest lepszy i nic do głowy mi nie przychodzi. Grill elektryczny to dobra sprawa, fajnie kanapki się robi czy chleb opieka, do warzyw też jest ok.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: mam grilla. Ryżowar, miałem air fryer. Kup blender solidny gar i patelnie. Te wszystkie sprzęty są fajne ale tak naprawdę to większość czasu leży i miejsce zajmuje
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Air fryer używam cały czas. Głównie mięso, ale też frytki, warzywa, pizza na gotowym spodzie, ryby. Wszystko smaczne, dobrze wypieczone, a w środku soczuste. Poza tym szybciej niż w piekarniku. Polecam.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Mam grilla i air-fryera i moim zdaniem frajer wygrywa w przedbiegach. Łatwiej umyć, mniej miejsca zajmuje, mniej grzeje kuchnie, mieści się do niego cały kurczak, można w nim zrobić grzanki, omlet, babeczki, pieczone warzywa, mięso lub ryby, frytki i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy.
Faktycznie w porównaniu z piekarnikiem, a szczególnie z termoobiegiem nie ma żadnych szans, ale jako biedapiekarnik sprawdza się znakomicie.
Za to grill elektryczny odwłoku nie urywa.
  • Odpowiedz