Wpis z mikrobloga

Miałem naderwanie MCL drugiego stopnia, jestem po rehabilitacji, myślę teraz nad szybszą regeneracją tego więzadła.
Czy BPC157 lub TB500 sprawdzi się? Jeśli tak, to polecacie oral czy iniekcyjnie podskórnie? Jeżeli ta druga wersja to czy bić bezpośrednio gdzieś zaraz przy tym więzadle?
Generalnie nigdy nic nie brałem, moja wiedza jest zerowa, także z góry dzięki za każdy komentarz z konkretnym info.

#mikrokoksy #warszawskikoks #silownia #bpc157 #tb500
  • 9
jestem po rehabilitacji, myślę teraz nad szybszą regeneracją tego więzadła.


@Hazi71: Jeśli jesteś po rehabie to znaczy, że regeneracja tego więzadła już zaszła do etapu pełnego zabliźnienia i tym samym wykonywania jego funkcji ;)
@Hazi71 bije już 2 miesiąc od kontuzji 500mcg bpc i tb500 2 razy dziennie jak najbliżej miejsca urazu. Od tego czasu siadam i ciągnę już po 200+ kg i jedynie w ławie dopiero odbudowuje siłę po nadzerkach w obu obojczykach. Dla porównania zaraz po kontuzji nie moglem utrzymać nawet 20kg sztangi w lapach bo mnie już #!$%@?ło po obojczykach.

Myślę że warto spróbować ale sam uważam że większą robotę z powrotem do
@Hazi71: Nie ma badań na ludziach. Na szczurach są. Więc nie ma pewności czy pomoże.
Bicie w konkretne miejsce nie ma sensu, bo peptydy najpierw muszą wchłonąć się do krwioobiegu. Więc czy #!$%@? w brzuch, czy blisko miejsca uszkodzonego i tak najpierw wyląduje w krwiobiegu zanim zdążysz wywalić strzykawkę to rozpłynie się po całym ciele.
@Hazi71: u mnie naderwanie mięśni w dwóch miejscach w przedramieniu (uszkodzenie 2 stopnia). Stosuje iniekcje bpc 5mg + tb500 5mg. Dawka 500. Narazie 3 dzień stosowania. Nie ryzykował bym strzelania w mięsień. Tylko i wyłącznie brzuch