Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

cycki mi wiszą (bo masa robi swoje)


@mirko_anonim: Znaczy jesteś po prostu grubasem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nie zmarnowała czasu, bo we wtorek z łatwością dorwał mnie i wyruchał typ z Norwegii, zajęło mu to całe 60 min od pierwszego słówka do oświadczenia gdzie idziemy. Z Polakami to można czekać zimy na propozycję...


@mirko_anonim: Nie mogło zabraknąć chwalenia się jak to obcokrajowiec Cię spenetrował XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesteś ruda, gruba i zwisają ci cyce? To faceci powinni jednak wymagać od ciebie a nie ty od nich. Jeżeli jednak rekompensujesz to dobrym seksem to po ciemku może by się jakiś chłop skusił (Norwega nie liczę bo oni lubią wieloryby)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Czekaj, dobrze rozumiem?

"nie będzie pakował mi łap lub obłapiał mnie na pierwszym spotkaniu"

"we wtorek z łatwością dorwał mnie i wyruchał typ z Norwegii, zajęło mu to całe 60 min od pierwszego słówka do oświadczenia gdzie idziemy. Z Polakami to można czekać zimy na propozycję..."

xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: udajesz jakąs lepszą od tych którzy chca cię obłapiać na pierwszych spotkaniach, ale piszesz w tak wyrachowany i przedmiotowy sposób, że dorownujesz poziomem tych, którzy nie spełniają wymienionych warunków. Robisz z siebie nie wiadomo jaki cud
  • Odpowiedz