Wpis z mikrobloga

Hej, właśnie zakupiłem nowy komputer. Nie ma systemu operacyjnego, więc wrzuciłem klasycznie Windowsa 10. Moje pytanie brzmi, czy po zakupie klucza aktywacyjnego (legitnie czy nie) pojawi się możliwość uaktualnienia go do W11? A może jedyna opcja to zainstalować 11 i aktywować ją kluczem pod 11?

#windows #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
Jak do tego narrozsądniej podejść?
Czy klucze z G2A / allegro do 150 ziko są w ogóle jakąś opcją?
  • Odpowiedz
Czy klucze z G2A / allegro do 150 ziko są w ogóle jakąś opcją?


@qwu3: zaraz Ci tu napiszą że legalny śmiećOS musi kosztować pińcet
A ja napiszę, kup klucz gdzie jest najtaniej, bo każda złotówka wydana na ten gówno produkt od billa śmiecia jest i tak zmarnowana
  • Odpowiedz
  • 0
@KomendaGlownaPolicji
Za W11 płacić powyżej 600 nie zamierzam na pewno.
A jeśli Microsoft wciąż sprzedaje licencje do 10 lecz zdecydowanie (właśnie szukam) to ukrywa, by jednak wypromować wersję nowszą, to ja im bardzo podziękuję
  • Odpowiedz
  • 0
Chciałbym zauważyć, że "legitność" takiego systemu nie była tematem dyskusji lecz to, czy po aktywacji W10 będzie dostępne darmowe uaktualnienie do W11.
  • Odpowiedz
@qwu3 Tak, możesz zrobić upgrade nawet bez aktywacji 10 i samej 11 też będziesz mógł używać bez aktywacji z pewnymi ograniczeniami. Co do samej aktywacji, tak jak ktoś wyżej napisał, jak masz zamiar kupować z jakichś stron to lepiej użyć aktywatora, który korzysta z "defaultowego" klucza, bo m$ i tak ma to gdzieś, a zaoszczędzisz sobie kasy.
  • Odpowiedz