Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegos fajnego niecieknacego MTL RTA 4ml. Aktualnie jade na Innokin Ares, ale wieczne pocenie i okazjonalny wyciek wkurza. Jakis czas temu szukalem Aresa 2, ale w zadnym sklepie tego nie widzialem, sprzedawcy lokalnie robili wielkie oczy. Widze, ze calkiem ciekawy moze byc OXVA Arbiter Solo RTA, ale sie wie, nigdzie nie widze w necie i pewnie tez zaden sprzedawca lokalnie nie bedize wiedzial o tym nic.
Gdzie sie teraz kupuje efajki? Na e-dymie jakas bieda, wiecej podow zawalone podami, na VCP zadnego MTLa.
Polecacie cos? Chinczyk z Ali odpada.
#epapieros #epapierosy
  • 6
@ak44: A widzisz, w reckach sie nie doszukalem into, ze jednak bardziej RDL niz MTL. Bo recki, sie wie, sa, nawet zawieraja cene w PLN. Tyklo nikt tego nie sprzedaje.
Co do Ali: nie popieram/nie wspieram/nie lubie podrobek i ziemniakow/nie lubie czekac miesiac na przesylke.
@Arteveld: ali przychodzi w 10 dni, podróbki sprzedają tylko atomizerów które kosztują po 300-400zł, a najważniejsze że nikt nie kupuje na ali tylko na sourcemore
@Arteveld: wszystko klepane jest w chinach, więc czy kupisz u nich czy w polsce to wyjdzie na jedno.
Bishop mtl wygląda ciekawie i ludzie piszą że smak jest na wysokim poziome. Tylko niewiadoma jak z dostępnością bo premierę miał już dawno. Ja na Twoim miejscu poszedłbym w boro
@ak44: Tam raczej chodzi mi nie o to, gdzie jest manufaktura, a gdzie idzie lwia czesc kasy ze sprzedazy i podatek. Wolalem wspierac polskiego sprzedawce niz chinskiego. Tak juz mam;)
Sugestie obadam!