Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 7
@puchtek: oczywiście xd motobiedy z jego przeklinaniem na sile nie da sie sluchac, content dla gimbusow. A zlomnik ma kija w dupie większego niz on sam, rozdaje bany i kasuje komentarze na prawo i lewo
  • Odpowiedz
@A330: Uwielbiam ten hejt na M4K ameb umysłowych, które przyparte do muru mówią: "Nie wiem za co nie lubię łysego, ale jest guuupi" xD
  • Odpowiedz
@MiguelZCali: Hejt nazywam hejtem. Wiele razy się pytałem ludzi co mają do łysego i dostawałem odpowiedź jak wyżej.

Mierna wiedza merytoryczna to opinia o paru jego błędach czy nieścisłościach, bo go profesor zdisował. Błędy każdy robi, ale łysy poruszył wiele tematów, o których nikt nie mówił i #!$%@? się do niego, że 5 lat temu coś źle powiedział jest żenujące.

A że rozciąga odcinki to jaki z tym problem masz? Nie
  • Odpowiedz
@A330: sluchanie motobiedy daje doslownie raka uszu. nie idzie sluchac tych przeruchanych 17 razy zartow, przeklenstw na sile i tekstow typowych dla gimbusow. a typ jest okolo 30stki...
  • Odpowiedz
Motodoradca poszedł całkowicie w komerchę i w 5 minutowym filmie jest 1.5 minutowa wstawka sponsora, a często całe te filmiki są robione pod materiał reklamowy.


@cwlmod: w sensie o m4k piszesz tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@A330: jeszcze povagowani - ulubiony kanał foliarzy od czasu ich clickbaitowego filmiku o elektrykach który obejrzał się 2 miliony razy. A wszystkie filmiki to zlepek ujęć ze stocku
  • Odpowiedz