Wpis z mikrobloga

@krzywy_odcinek najlepsze jest to wyciąganie rodziny w walce politycznej. Ojciec tego, dziadek tamtego... Przecież te osoby na to nie mają wpływu ja swoich rodziców i dziadków, oraz to co robili w przeszłości. Jeżeli ich publicznie nie popierają i nie stawiają jako wzór do naśladowania to jest to nie niesmaczne
  • Odpowiedz
najlepsze jest to wyciąganie rodziny w walce politycznej. Ojciec tego, dziadek tamtego... Przecież te osoby na to nie mają wpływu ja swoich rodziców i dziadków, oraz to co robili w przeszłości. Jeżeli ich publicznie nie popierają i nie stawiają jako wzór do naśladowania to jest to nie niesmaczne


@kureci_paratko: tylko, że Andrzej Kryże nie miał nic przeciwko działalności ojca. Wręcz przeciwnie. Był komunistycznym sędzią, który aktywnie wspomagał komunistyczną władzę i walczył
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen: Dokładnie, w tamtych latach kariery robiło się po rodzinie, Andrzej miał ojca zasłużonego dla systemu więc łatwiej było robić mu karierę, choćby przez samo nazwisko KRYŻE.
Do tego w nienawiści do komunizmu skazywał opozycjonistów w tym Czumę, Komorowskiego i kogoś jeszcze za jakże haniebne obchody odzyskania niepodległości. Święto które dzisiaj PiS próbuje zawłaszczyć.
Więc pytanie w stylu "czyli to jakich ktoś miał rodziców nie ma wpływu na jego światopogląd?" może
  • Odpowiedz
najlepsze jest to wyciąganie rodziny w walce politycznej. Ojciec tego, dziadek tamtego... Przecież te osoby na to nie mają wpływu ja swoich rodziców i dziadków, oraz to co robili w przeszłości. Jeżeli ich publicznie nie popierają i nie stawiają jako wzór do naśladowania to jest to nie niesmaczne


@kureci_paratko: xddddd
W 1970 ukończył 5-letnie studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej działał od lat
  • Odpowiedz
Przecież te osoby na to nie mają wpływu ja swoich rodziców i dziadków


@kureci_paratko: mimo wszystko synalek zaczynał kariere w sądownictwie w głębokiej komunie. Zapewne sam wypracował sobie pozycje i dlatego tak dobrze czuje się w PiS xD
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: to pięknie pokazuje że demokracja to ułuda, bo przy władzy ciągle siedzą te same klany.

Już nie mogę się doczekać kiedy AI przejmie rządy i nie będzie czynnika ludzkiego do skorumpowania.
  • Odpowiedz
Przecież te osoby na to nie mają wpływu ja swoich rodziców i dziadków, oraz to co robili w przeszłości.


@kureci_paratko: ale profity w postaci majątku, znajomości i koneksji już jak najbardziej biorą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jego stary za to że mordował opozycjonistów dorobił się sporego majątku i przez to on sam miał ułatwione życie. Nie chodzi o samo odcinanie się od jego poglądów, ale także zreflektowanie.
  • Odpowiedz
Przecież te osoby na to nie mają wpływu ja swoich rodziców i dziadków,


@kureci_paratko: szkoda, że ci rodzice mieli wpływ, że te dzieci teraz istnieją w polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzywy_odcinek: piękne oranie PiSiorów ich własną bronią, czyli mówienie innym, że ten miał dziadka w Wehrmachcie, a tamtego ojciec był komuchem. Chyba największą ironią jest to, że w tym dominuje funkcjonariusz (bo przecież nie redaktor) Kłeczek, a o jego ojcu też fajne rzeczy po internatach latają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz