Wpis z mikrobloga

Czy doświadczenie w związku ma znaczenie?
Czy jeśli facet przez 24 lata życia nie miał dziewczyny i w końcu jakąś pozna, to w jakiś sposób to wyjdzie, że on nigdy z nikim nie był?
Czy może dziewczyna, kiedy dowie się o tym fakcie, będzie jakoś zniesmaczona? Pewnie to zależy od człowieka, no ale chyba generalnie dziewczyny wolą jak facet jest bardziej doświadczony i nie chodzi mi tu o #seks tylko po prostu o #zwiazki
Czy pierwszy związek zawsze jest spisany na straty i jest ważny tylko dlatego że się można czegoś nauczyć na przyszłość?
Jak to działa drogie Mirki i drodzy Mirkowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #tinder #tfwnogf
  • 29
  • Odpowiedz
@MLeko29

Czy jeśli facet przez 24 lata życia nie miał dziewczyny i w końcu jakąś pozna, to w jakiś sposób to wyjdzie, że on nigdy z nikim nie był?


No ba. Spuści się w trzy sekundy.
  • Odpowiedz
Czy doświadczenie w związku ma znaczenie?


@MLeko29: ma, jak w każdej sytuacji.

Czy jeśli facet przez 24 lata życia nie miał dziewczyny i w końcu jakąś pozna, to w jakiś sposób to wyjdzie, że on nigdy z nikim nie był?


@MLeko29: zakładasz że coś ukryjesz przed partnerką. W normalnej relacji to chore. Ale pokaż mi normalną relację.... :)
Wyjdzie. Laski rozkminiają takie rzeczy bez przerywania snu.

Czy może dziewczyna, kiedy
  • Odpowiedz
to w jakiś sposób to wyjdzie, że on nigdy z nikim nie był?


@MLeko29: powiesz jej o tym, jeśli sama Cię zapyta, bo co to za cyrki ukrywać takie rzeczy. Jak masz z tym problem to opakuj tą informację w pewność siebie i będzie dobrze. A jeśli faktycznie masz coś z głową i potem to wyjdzie to dziewczyna będzie miała prawdziwą odpowiedź dlaczego tyle czasu nie byłeś w związku ( ͡
  • Odpowiedz
@MLeko29: ogólnie działa to tak że zachowujesz się normalnie i o tym nie myślisz. na bieżąco uczysz się i zdobywasz doświadczenie. nie poruszasz tego tematu niepytany bo nie ma po co, ale jak dziewczyna cię spyta to odpowiadaj zgodnie z prawdą, możesz sobie nawet z tego zażartować. doświadczenie związkowe jest przereklamowane, wszystko masz w necie, a sama praktyka jest banalna, wystarczą chęci. jak będziesz działał tak jak napisałem i laska cię
  • Odpowiedz
@MLeko29: pierwszy związek jest wyjątkowy, każdy kolejny to już tylko przybicie +1. Jak babka ma przebieg np. 20 #!$%@?ów, to myślisz że będziesz dla niej jakiś wyjątkowy?
  • Odpowiedz
@MLeko29: Jak laska zapyta czy byłeś w jakimś związku to powiedz, że nie bo nie kręciło Cię to czy coś podobnego. Jeśli chodzi o seks to nigdy nie gadaj, że jest twoją pierwszą, nawet jakbyś miał się zlać po ściągnięciu gaci. Gadaj, że dawno nie ruchałeś i tak na Ciebie działa.
  • Odpowiedz
@MLeko29: Ja właśnie jestem zakochana w przyjacielu który przez 20 lat swojego życia nigdy żadnej dziewczyny nie miał i jest prawiczkiem. Dla mnie osobiście faceci którzy mieli wiele partnerek seksualnych są odpychający, szczególnie tacy co lubią przygody na jedną noc.
  • Odpowiedz
@MLeko29 Może to wykorzystać przeciwko tobie. Nie okazuj nigdy słabości i stawiaj granice co ci się podoba a co nie. Wiem ze to brutalne ale co najwyżej możesz się kumplowi pożalić ale nigdy swojej dupie. Takie są zasady gry. I pisze ci to koleś który przerobił pare związków.
  • Odpowiedz