Wpis z mikrobloga

Poznałem jedną dziewczynę. Fajną. Ale okazuje się, że zaraz będzie 30 wiosen u niej. Ja mam 27.
Brnęlibyście w to? Trochę się wzdrygnęła gdy się dowiedziała, że jestem młodszy a i mnie to trochę zaskoczyło na minus bo zawsze chciałem mieć młodszą kobietę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Brnęlibyście w znajomość?

  • Tak 37.9% (151)
  • Nie 25.4% (101)
  • Czemu nie? 36.7% (146)

Oddanych głosów: 398

  • 31
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: jeśli chcesz z nią produkować bombelki, to ja bym się poważnie zastanowił, zwłaszcza że to raczej perspektywa lat, nie tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli nie, to brnij bez zastanawiania xd
  • Odpowiedz
Jeżeli się dobrze dogadujecie i jest potencjał na coś sensownego, to czy serio ta różnica ma jakiekolwiek znaczenie? Nie rozumiem takich problemów xD No chyba że np. chcesz mieć dzieci dopiero za 10 lat, to ok, wtedy jest to problem.


@choochoomotherfucker: Co to ma za znaczenie? No #!$%@? xD

Jeśli chce kiedyś założyć rodzinę to starsza laska oznacza konieczność speedrunu przez życie. Kredyt na mieszkanie tu i teraz, robienie dziecka tu
  • Odpowiedz
Dlatego wspomniałam o dziecku


@choochoomotherfucker: Wspomniałaś o dziecku za 10 lat. Przykro mi to mówić, ale 30 letnia kobieta to w dniu poznania zaczyna już być przeterminowana pod względem płodności. Poznajecie się, załóżmy że po 2 latach związku decydujecie się na dziecko to ma 32 lata, urodzi w wieku 33 (o ile nie poroni albo nie będzie problemów z zajściem), kolejna próba w wieku 34-35 i już praktycznie ostatni gwizdek, bo
  • Odpowiedz