Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie /r ForeverAloneWomen, tam praktycznie z każdego postu wynika że autorka ma nadwagę/otyłość. Baby te są nieatrakcyjne tylko z jednego powodu który jest całkowicie od nich zależny a i tak zamiast schudnąć wolą pisać że faceci są "trash" bo jakiś fit przegryw (który z kolei przegrywa z powodu mordy na którą NIE ma wpływu) odrzucił witaminkę BMI 30+ XD

#przegryw #logikarozowychpaskow #damskiprzegryw #blackpill #zwiazki
  • 64
  • Odpowiedz
/r ForeverAloneWomen


@Kreek: Serio jest takie coś? Chyba sobie poczytam z nudów.

tam praktycznie z każdego postu wynika że autorka ma nadwagę/otyłość


@Kreek: No to jest po prostu #!$%@? niemożliwe xD Jak widzę jak narzekają na życie laski, które mają 20cm wzrostu mniej ode mnie i ważą 20kg więcej ode mnie, to nie chce mi się już na to nawet reagować, ale w głowie od razu pojawia się myśl "boże,
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: fizycznie niemożliwe jest, żeby ktoś nie zmniejszał wagi, będąc na deficycie kalorycznym, dosłownie łamałoby to prawa fizyki.
Inna sprawa, że większość ludzi nie znających się na odżywaniu, zawyża sobie zapotrzebowanie kaloryczne, albo zaniża kaloryczność posiłków.
  • Odpowiedz
@symetrysta: albo zwyczajnie pomija np 6 łyżek cukru dziennie do kawy herbaty, mleczko do kawy, jeden cukierek to się nie liczy i pod koniec wychodzi niedoszacowanie 500kcal doba lekko
  • Odpowiedz