Wpis z mikrobloga

@haosik: albo będziesz sam z wyboru
Kopernik też był incelem ale w końcu wykombinował jakieś wnioski że to nie ziemia jest w centrum itd

albo urealnisz swoje oczekiwania - tak, są samotne dziewczęta które by chętnie z tobą weszły w związek,
ale ty nawet na nie nie spojrzysz bo pożądasz modelek :)
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: o kochance nie wiedziałem, ale dla tutejszych inceli przegrywów zakiszenie to jakiś mityczny cel w życiu bez którego wszystko jest nieważne, a ja im mówię "kupcie sobie lunetę i może coś odkryjecie w wieklkim kosmosie" - Kopernik nie ruchał (chociaż jak twierdzisz jednak tak) ale pamiętamy go z innych osiągnięć
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: czemu ? myślisz, że kobiety byłby przez to lepsze ? że zreflektowałby się ? Nic takiego się nie stanie, to coś czym łudzą się ludzie wierzący w mgtow. Kobiety zawsze spadną na 4 łapy zawsze, nie ma sensu snuć takich fantazji bo są całkowicie nierealne.
@kwaz1: Tak baba spadnie na 4 łapy o ile jest ładna. Z tymi brzydszymi gorzej.oczywiscie bedą miały spermiarzy ale ich poziom jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam sie o tym przekonałem kiedy spermiała do mnie baba po 30 i zastanawiałem sie czemu to robi. A póżniej zobaczyłem jacy mezczyzni do niej piszą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)