Wpis z mikrobloga

Cześć,
dzisiaj zacząłem mieć problemy z głównym aparatem, gdy go uruchamiam obraz staje się natychmiast zamazany (nie może złapać ostrości) i słychać wówczas jakby bzyczenie, wręcz skwierczenie. Boję się bo uruchamiać żeby w końcu się coś nie "spaliło".
Zastanawiam się, czy to kwestia modułu aparatu czy grubsza sprawa. Czy ktoś miał kiedyś podobny problem?
Pozdrawiam i dzięki z góry za podpowiedzi.
#apple #iphone #smartfony
  • 3
@Brezen: jeśli jeszcze na gwarancji to w ciemno bym odsyłał. Czasami zdarza się, że pewne serie przy produkcji mogą mieć jakąś wadę i wtedy nawet po okresie gwarancji mogą wymienić sprzęt.
@wap_eeL: Niestety telefon ma już dobre 3 lata (iphone 11). Pozostaje mi oddać go do jakiegoś serwisu, tylko zastanawiam się czy się to opłaca, nie mam zielonego pojęcia ile taka impreza może kosztować, czy nie taniej wyjdzie kupić np. ten sam model używkę.

Edit. Jeśli to faktycznie tylko moduł aparatu, a nie cała płyta główna to już znalazłem, że powinienem zamknąć się w 500zł
@Brezen: bardzo możliwe, że to bez sensu ale spróbowałbym to jakoś podesłać do producenta. Mój ziomek miał tak z airpodsami, że odesłał po gwarancji ale okazało się, że wadliwa seria i dostał nowy sprzęt. Ale to wiadomo, może nie mieć to kompletnie sensu xd