Wpis z mikrobloga

Jako osoba z przeszłością na kierowniczych satnowiskach w januszexach, obecnie programista, uwielbiam oglądać programy typu Złomowisko, Kolejarze, Górnicy, Wyburzacze itd.

Patrzę sobie jak inni ludzie mają przeje.bane w życiu, a ja dzięki swojej odwadze, determinacji i inteligencji wyrwałem się na zawsze z januszexów i mogę sobie patrzeć na takie twory niczym na małpki w zoo.

Jak bardzo wzrósł mój komfort życia, pewność siebie, jakieś takie poczucie luzu, błogostan wręcz, jak tylko sobie przypominam z jakimi ludźmi miałem do czynienia kilka lat temu, co musiałem robić żeby zarobić ułamek tego co zarabiam obecnie. Oczywiście programy w tv oglądam już z sympatią do tych ludzi (szczególnie do złomiarzy jak Marek, Edziu, Mariusz).

No w każdym razie niesamowite uczucie. Każdy kto się wyrwał z kołchozów do IT doskonale zrozumie o czym mówię. Doceniasz drobnostki, o których takich bananek, który nigdy nie dotknął kołchozu nie ma bladego pojęcia.

#pracait #pracbaza #praca #januszex #zalesie #kiedystobylo #wygryw #programista15k #programista25k
Pobierz
źródło: złom
  • 24
@Oskariat: ja ci nawet wierzę, że masz 100k/m-c, ale nie nakładem kilka godzin w tygodniu. Chyba że teraz masz "lajtowy" okres, ale nie, że non stop. Miej nawet i 200k, żeby nie było..(σ ͜ʖσ)
@spiegelglas: tak wlasnie jest, co jakis czas jest #!$%@? ale dzieki temu przez reszte czasu mozna prawie nic nie robic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest tak dlatego ze standardem w IT sa bardzo dlugie wyceny projektow, wiec jesli ogarnaisz to mozesz zrobic to w pare h – strzalem w stope byloby oddawac szybciej bo nikt ci nie da z miejsca podwyzki 3-4x a beda oczeiwac ze juz