Wpis z mikrobloga

Kiedy uświadomisz sobie, że jako mężczyzna nie masz prawa od odmowy udziału w badaniu lekarskim i jesteś przedmiotem, od którego nikt nie wymaga świadomej zgody aby dotykać Cię w miejscach intymnych.

Miny tych chłopaków oczekujących na przymusową kwalifikację wojskową mówią wszystko.

Zdjęcie: Aktualności Powiatu Mikołowskiego, kwalifiakcja wojskowa 2023

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojsko #medycyna #lekarz
sildenafil - Kiedy uświadomisz sobie, że jako mężczyzna nie masz prawa od odmowy udzi...

źródło: temp_file.png4264781560055168531

Pobierz
  • 85
@sildenafil: ja rozumiem, że są nieśmiali ludzie, z kompleksami i sytuacja ogólnie niekomfortowa, ale jeżeli jest 300 chlopakow do takiego ekspresowego badania, to raczej nie ma czasu na proszę, zapraszam za parawanik, wody podam, proszę się nie spieszyć. Pewnie wielu chłopaków siedząc te 4 minuty w bokserkach czuło się źle, ale raczej równali do większości i większość, nie miała z tym jakiegoś ogromnego problemu. Każdy, kto dostał takie wezwanie wiedział, czego
@Miglancu: no to masz widocznie niskie poczucie godności osobistej. Mi nie przeszkadza nagość przy innych ludziach, inaczej nie chodziłbym do sauny czy na basen. Ale przeszkadza mi przedmiotowe traktowanie. A taki wydźwięk ma właśnie komisja wojskowa: przychodzisz na wezwanie, jesteś traktowany jak bydło do oznakowania, nikt nie stara Ci się zapewnić minimum komfortu związanego z badaniem lekarskim, jawnie łamane są tam Twoje prawa, w szczególności prawa pacjenta, a na koniec, po
Kiedy uświadomisz sobie, że jako mężczyzna nie masz prawa od odmowy udziału w badaniu lekarskim i jesteś przedmiotem, od którego nikt nie wymaga świadomej zgody aby dotykać Cię w miejscach intymnych.


@sildenafil: XDDDDDD Ty tak na serio popisujesz się głupotą, czy uwierzyłeś w internetowe zaglądanie w doope / ważenie jajec na KW?
@sildenafil: W tym momencie chciałbym przypomnieć, że sytuacja jest dużo lepsza niż jeszcze kilka lat temu, ponieważ Platforma Obywatelska (jedyna w historii Polski parta, która wprowadziła jakiś promęski postulat) zlikwidowała obowiązkową służbę wojskową.


@zymotic: Muszę cię zmartwić bo PO nie zlikwidowało ZSW tylko ją zawiesili, co oznacza że jedną ustawą mogą ją przywrócić.
@Miglancu:

jeżeli jest 300 chlopakow do takiego ekspresowego badania, to raczej nie ma czasu na proszę, zapraszam za parawanik, wody podam, proszę się nie spieszyć. Pewnie wielu chłopaków siedząc te 4 minuty w bokserkach czuło się źle, ale raczej równali do większości i większość, nie miała z tym jakiegoś ogromnego problemu. Każdy, kto dostał takie wezwanie wiedział, czego się spodziewać i że trzeba przyjść, posiedzieć parę minut, ściągnąć gacie przed lekarzem,
to, że Tobie się to nie przytrafiło nie oznacza, że takich badań nie ma. Ja miałem. Ale nawet gdybym nie miał to nadal cały proces komisji wojskowej jest poniżający.


@sildenafil: Ni ma. To jest straszak z czasów kocenia, moim zdaniem zupełnie niepotrzebny relikt dawnych czasów. A jeśli badania lekarskie to dla ciebie poniżenie to poczekaj na lekarza medycyny pracy co 2 lata xD