Wpis z mikrobloga

Apeluje.

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.

W momencie jakim się znajdujemy aktualnie jest to marsz o wolność.

Ten marsz ma pokazać, wesprzeć nas wszystkich, ma pokazać niezdecydowanym, którzy myślą ‚a i tak nic nie zmienię’. Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis

Ja będę na marszu, pojawię się tam po to, aby chociaż jedna osoba widząc później na nagraniach pełno osób w Warszawie pomyślała sobie, że możemy odsunąć autorytarny rząd i warto iść na wybory.

#bekazpisu #marsz #bekazprawakow #oswiadczenie #4czerwca
Norbercikk - Apeluje. 

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO. 

W momencie jakim się znajd...

źródło: B03B9D1B-FD44-4416-8331-46AE97AECD5F

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
A my strona opozycyjna, będziemy się kłócić o marsz?


@Norbercikk: strona opozycyjna się kłóci? Jakoś nie kłóci z PISem na temat zwiększania rozdawnictwa.
W dupie mam taką opozycję, która niczego w tym kraju nie zmieni. Wcale nie rozliczą pisowców za wszystkie ich afery, wcale nie zatrzymają karuzeli socjalu. Ba, sami jeszcze ją napędzą. Te same mordy w polityce od 30 lat i chyba trzeba czekać aż Tusk z Kaczyńskim i Morawieckim
  • Odpowiedz
@Gumaa: a no to w porządku, najwyżej będzie jak na białorusi, że za pisanie o pisie najwyżej ci połamią kulasy gdzieś w klewkach i #!$%@? :D xD co za dzbany
  • Odpowiedz
trzeba odsunąć PiS od władzy


@NieBojeSieMinusow: w sumie jedyny punkt programu platformy od 2005 roku xD

Trzeba odsunac PiS zeby rzadzilo PO glosujace dokladnie tak samo jak PiS? Dzieki ale wole jednak zaglosowac na partie ktora z tymi dwoma ma w tych wyborach szanse powalczyc.

Tusk jakby chciał, aby nikt się specjalnie wspierał o ten marsz, to by najpierw poszedł do innych liderów opozycji i poprosił o wspólne jego organizowanie


@
  • Odpowiedz
@WOWMichal: problem w tym, że nie wierzę, aby z PO było inaczej.

Jasne, PIS uprawia siermiężną propagandę rodem z Białorusi czy Korei Północnej. A PO jest bardziej wyrachowane i "zachodnie".

Będziesz chciał zaprotestować i zrobić marsz?
- PIS wymyśli jakieś oczywiste kłamstwo w które uwierzą tylko staruchy oglądające TVP i pod tym pretekstem zacznie pałować ludzi na ulicach.
- Tym czasem PO zleci np. podpalenie budki pod ambasadą i również pod
  • Odpowiedz
Co ty chłopie pitolisz? Ja nie mam 20 lat, tylko 40, nie nabierzesz mnie na te brednie.


@WOWMichal: nie ma to jak wartościowy, merytoryczny komentarz. Zachowujesz się dokładnie jak te stary baby które udzielają wywiadów na ulicy.
"A co pan bredzisz?!?! Nikt tyle nie doł co PIS! Ino Kaczyński!"
  • Odpowiedz
@WOWMichal: "co ty gnoju wiesz jak ja 60 lat zyje" - argument kazdej babci ktora glosuje na pis.

Masz 40 ja jestem troche mlodszy i doskonale pamietam jak protestowalem przeciwko rudemu. Musialoby mi sie cos ostro odkleic zeby na niego zaglosowac.
  • Odpowiedz
@pure_function: Nie będzie powrotu do bezrobociu bo w Polsce jest niż demograficzny od lat i nie ma komu robić, nawet ten napływ ukrainców nie wiele zmieni, więc to jest absolutna bzdura
  • Odpowiedz