Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że Polonia z USA uważa że PiS to najlepsze co spotkało polaków


dlatego mieszkają w USA i na nich głosują XDD


@LongWayHome: oni dają wam szansę abyście mogli sobie wywalczyć wolność i wywieźć PiS na taczkach, ja tak samo wyjeżdżam i głosuje na PiS mając świadomość, że to najgorsza partia, a jak xD.

Swoją drogą możliwość głosowania gdy się nie mieszka na stałe w Polsce jest bardzo głupie, no ale
  • Odpowiedz
@LongWayHome Nie ma co się dziwić bo w wielu amerykańskich kablówkach jedynym polskojęzycznym kanałem jaki mogą oglądać Polacy jest TVP Polonia. Na szczęście ordynacja wyborcza w wyborach do Sejmu minimalizuje destrukcyjne preferencje wyborców z USA. Głosy zza granicy mają marginalne znaczenie dla rozkładu miejsc w Sejmie bo dotyczą tylko jednego okręgu warszawskiego.
  • Odpowiedz
Dlatego P0loni z USA i pedolandii Australii powinno się zakazać głosowania #!$%@? wieki temu się mądrzą i robią Polakom piekło.


@Skorvez_957_: +1 byczqu.

część rodziny mojej żony jest z USA i powiem ci że #!$%@? biłbym ich prętem po jajach, każdy oczywiście pis najlepszy bo oni na msze chodzą i kościuek świnty.

jeśli ktoś na stałe, albo w roku poprzedzającym wybory przebywa więcej niż 6 miesięcy poza granicami kraju to powinien
  • Odpowiedz
@LongWayHome: Tak jak już pisałem wcześniej a propos wyborów w Turcji. Łapę przyłożyli do tego Turcy mieszkający w Europie - podobna mentalność co #!$%@? polonia głosująca na PiS
Germany: 483K votes total => %67 Erdogan
Belgium: 30K votes total => %73 Erdogan
Netherlands: 100K votes total => %71 Erdogan
  • Odpowiedz
@LongWayHome: Kurde mam rodzinę w stanach i oni cały czas wysyłają do nas paczki z ubraniami xD Do tego takie totalne szmaty. Nic nie dają tłumaczenia, że u nas to już jeansy można kupić w każdym sklepie. Polonia w stanach to się zatrzymała w momencie kiedy do tych stanów wyjechała.
  • Odpowiedz
@Zakrentas: Ale nie całej bo jednak sporo Polonii to ludzie normalni tylko #!$%@?ący za granicą by ich dzieci banany miały lepsze życie i oni nie są za Jarkiem. Za Jarkiem są ci starzy co mieszkają w USA i w pedofilskiej Australii i nie widzieli ''wolnej polski'' na oczy. Mają tendencje do teorii spiskowych i tacy mogą dostarczać głosów choć bliżej im do Rosji niż do Pisu xD Stare są za Pisem
  • Odpowiedz
@LongWayHome: to dokładnie jak z Turasami, którzy drą mordy jaka to Turcja jest silna i wspaniała i głosują na Erdogana, a to wszystko że swojego mieszkania w Berlinie.
  • Odpowiedz
@LongWayHome to prawda, ale sprawdźcie sobie ostatnie wybory parlamentarne w 2019 R. ze Stanów Zjednoczonych na pis głosowało 15k osób (60%), to jest promil wszystkich wyborców w polsce, nie ma co wyolbrzymiać
  • Odpowiedz
@LongWayHome Bo im bardzo pasuje Polska jako skansen skłócony z UE. Polska jako biedne zacofie do którego miło się wraca z ameryki i można się poczuć bogatym jak dawniej, Polska dla której "ćikago" to szczyt marzeń. Dla tych zakompleksionych ludzi, rozwijająca i bogacąca się Polska spoglądająca na Europę, to Polska upadła. Z czystej zawiści.
  • Odpowiedz
@LongWayHome: żebyś tam był, to byś zrozumiał. Ogólnie Polonia jest tam bardzo patriotyczna, ale trzeba pamiętać że ich źródło informacji to TVP Polonia, oraz że 90% pochodzi z Łomży :P
  • Odpowiedz