Wpis z mikrobloga

Shiv nie mogła znieść, że Kendall zostanie CEO, więc storpedowała deal. Narcystyczny ojciec wychował narcystyczne dzieci, które zawszę muszę walczyć pomiędzy sobą o władze. Spodziewałem się takiego końca, że żadne z dzieci nie zostanie prezesem. Godna końcówka.
#sukcesja #succession #hbogo #hbomax
Rafi66 - Shiv nie mogła znieść, że Kendall zostanie CEO, więc storpedowała deal. Narc...

źródło: ZSDhgWY

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Rafi66 Shiv od początku ukazywała, że wartości rodzinne nic dla niej nie znaczą. Dla niej najważniejsza była sama ona i władza jaką może osiągnąć za wszelką cenę. To w jaki sposób potrafiła sie posuwać, by tylko być na pierwszym planie było obrzydliwe. Ten zarzut na końcu o to, że Kendal kogoś zabił i dlatego nie może być CEO, to taka abstrakcja. Gdyby chodziło jej o dobro firmy, to mogła znaleźć mnóstwo innych
  • Odpowiedz
@Rafi66: Shiv jest najbardziej egocentryczną i zapatrzoną w siebie #!$%@?ą tego serialu. Może i Ken nie był najlepszym wyborem, ale był najlepszym jaki mieli. Roman nie nadawał się, był za słaby, #!$%@? tym bardziej bo nie miała zmysłu, a Connor nie miał na to w ogóle ochoty i ambicji, a Ken był po prostu najmniejszym złem.
  • Odpowiedz
@Rafi66: Roman byl kretynem, ktorego jedyna zaleta bylo to ze przez swoj dziwny charakter potrafil sie dogadac z ludzmi o rownie dziwnym charakterze. Shiv cale dorosle zycie byla zajeta polityka i nie interesowala ja wgl firma ojca dopoki nie pojawila sie mozliwosc zostania CEO. Kednall byl wyksztalcony w tym kierunku oraz mial doswiadczenie bo go Logan przygotowywal do tej roli wiele lat zanim sie w 1 odcinku nie rozmyslil. Nie bylo
  • Odpowiedz
Teraz będzie pod miotłą Toma, czego pewnie psychicznie nie wytrzyma, bo jej duma na to nie pozwoli by być gdzieś na zapleczu. Jej wszelkie wybory przedstawione w serialu służyły tylko temu, by dopiec braciom i nie pozwolić by byli lepsi.


@tekserew: Czemu pod miotłą? TOM ceo zarobbi xx mln rocznie a ona ma majątku po starym z kilka mld ;)
  • Odpowiedz