Wpis z mikrobloga

Zatrważające są niektóre historie pisane tutaj przez oskarków, ale też zasłyszane od niektórych moich przystojnych znajomych. O tym jak totalnie nieznajome kobiety przychodzą do nich po wymianie kilku wiadomości na #tinder tylko po to, żeby dostać bolca. Żadnego gadania, żadnych podchodów, po prostu przychodzą, biorą do buzi, robią anal, dają się peklować na wszystkie sposoby i wychodzą często wiedząc, że nigdy się już z nimi nie zobaczą i zupełnie się z tym godząc.

Nawet jedna znajoma opowiadała mi kiedyś jak jeden koleś tak jej się podobał na tinderze, że po prostu pojechała do niego się z nim przespać. On proponował, że najpierw ją weźmie na jakąś kolację czy drinka, a ona nawet tego nie chciała. Pojechała, dała mu tzipy, wróciła do domu, poszła spać i koniec historii. Wszyscy zadowoleni. Potem przy innych różnych okazjach opowiadała mi jak podbijają do niej jacyś różni kolesie, jak ją jakiś kumpel z pracy zaprasza do kina, jakiś inny zagaduje pod jakimiś pretekstami. I tak skaczą wokół niej, idealizując ją pewnie w swoich głowach, nie mając zupełnie pojęcia, że waliła się ostro z jakimś gościem, poznanym godzinę wcześniej na tinderze, którego nawet imienia nie znała i wtedy była tak naprawdę najbardziej zadowolona.

Nie miałbym nawet nic przeciwko temu, żeby czasem pobiegać za jakąś laską, pozdobywać ją, ale zupełnie mi się tego odechciewa kiedy mam świadomość, że siedzą sobie przystojniaki, szczęśliwie urodzeni farciarze, z dobrym ryjcem i dobrym wzrostem i laski po prostu wbijają do nich na chatę i się z nimi ruchają. Oczywiście takie odważne i bezpośrednie akcje robi tylko jakaś tam część kobiet, których akurat na #tinder jest nadreprezentacja, ale to i tak pokazuje jak pod tym światem, który wszyscy znamy jest coś jakby podziemie ruchania gdzie odwalają się różne #!$%@? akcje, które potem są słodkim sekretem tych wszystkich przeruchanych przy pomocy #tindera kobiet i oskarków, którzy nawet nie pamiętają imion tych lasek.

Na moim tinderze (krzywa morda) oczywiście same laski szukające długiego związku, czające się na mój hajs, moją energię, moje zasoby i wszystko inne co mogę im potencjalnie dać. Bez wahania zamieniłbym te wszystkie pijawki na jedną, która czuje do mnie to co tamta czuła do tamtego oskarka.

Pozostaje mi tylko wykorzystywanie hajsu na sponsoring i peklowanie tych lasek tak jak oskarki ale za kasę. W końcu raz się żyje.

#blackpill #redpill #tinder #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
@janburner nigdy nie byłam jakąś wojującą feminazistką, ale dlaczego w 21 wieku ktoś wymaga od kobiet nieskazitelnych zasad moralnych i najlepiej seksu po ślubie, a w tym samym czasie wykopki zwierzają się jakby peklowali wszystko co się rusza na pierwszej randce albo wymieniają się doświadczeniami o divach?
Lepiej pogodzić się z faktem, że kobiety lubią seks tak samo jak mężczyźni. A nic w tym chyba dziwnego ze wybierają najbardziej atrakcyjnego partnera, na
  • Odpowiedz
@janburner: Powoli zaczynacie rozumieć co oznacza słowo Goj. Nie ma to nic wspólnego z tym czy matka była żydówką czy nie. A w każdym razie nie miało w pierwotnym znaczeniu bo żyd przestrzegał prawa i moralności a dookoła siebie widział ludzkie zwierzęta (kierujące się mózgiem gadzim).
  • Odpowiedz
nigdy nie byłam jakąś wojującą feminazistką, ale dlaczego w 21 wieku ktoś wymaga od kobiet nieskazitelnych zasad moralnych i najlepiej seksu po ślubie


To już raczej dosyć skrajny pogląd.

@Mirkova:

Lepiej pogodzić się z faktem, że kobiety lubią seks tak samo jak mężczyźni. A nic w tym chyba dziwnego ze wybierają najbardziej atrakcyjnego partnera, na jakiego mogą sobie pozwolić.


@Mirkova: My to rozumiemy i jesteśmy pogodzeni z tym faktem. Dlatego
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak:

Dlatego jedynym rozwiązaniem w granicach niezerowego prawdopodobieństwa w obrębie XXI wieku byłaby dominacja islamu, przynajmniej w Europie. Gdyby dało się zreformować islam do jednożeństwa i załagodzić pewne jego aspekty (ale nie tak jak wykastrowane zostało chrześcijaństwo po II soborze watykańskim), to byłoby to jakieś rozwiązanie systemowe. Nie jestem pewien, czy warto iść w tę stronę, a innych opcji nie widzę.


Połączenie islamskich reguł społecznych i zachodnich osiągnięć cywilizacyjnych widać w
  • Odpowiedz
Połączenie islamskich reguł społecznych i zachodnich osiągnięć cywilizacyjnych widać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ponad 100 narodowości i kultur, a zostawiasz G-klasę w AMG z otwartymi drzwiami i kluczykami w środku i po kilku godzinach stoi nadal nieruszona. Można o Polsce śmiało mówić zamiast 100 lat za Murzynami to 100 lat za Muzułmanami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Odpowiedz


@heartheroar: Zostawisz na strzeżonym osiedlu w Warszawie albo w Los
  • Odpowiedz
@whitepilled_ umówmy się, życie nigdy nie było i nie jest sprawiedliwe i jedni maja pewne rzeczy od ręki, a inni muszą ciężko zapieprzać i czasami i tak sukcesu nie osiągną i dziwi mnie, że dorosłych ludzi to dziwi...
Serio nie wierzę żeby facet, który ma wykształcenie, status, formę, hobby itd nie znalazł sobie kobiety. Proponuję mniej instagrama, wykopu i tindera, a więcej realnego życia...
  • Odpowiedz
@janburner: Podstawa to nie budowanie swojej tożsamości i osobowości wokół seksu. Chad też dojdzie do ściany ( 35-40 lat u mężczyzn ) i w pewnym momencie zda sobie sprawę, że z tego ruchania z nic nie wynikło poza zalewaniem mózgu tanimi endorfinami oraz stratą energii i czasu. Wspomnienia z czasem ulegną rozmyciu. Doświadczenia przestaną mieć znaczenie jak poziom atrakcyjności spadnie. Zostanie #!$%@? psychika przez lata ukształtowana na osiąganiu przyjemności głównie przez
  • Odpowiedz
@Mirkova: Mezczyzni i kobiety roznia sie fundamentalnie w kwestii seksu i dlatego nie bedzie tu nigdy tych samych standardow. Tak samo np. bycie bezrobotnym zawsze bedzie duzo bardziej uderzac w atrakcyjnosc mezczyzny niz kobiety.
  • Odpowiedz
Serio nie wierzę żeby facet, który ma wykształcenie, status, formę, hobby itd nie znalazł sobie kobiety.


@Mirkova: To byś się zdziwiła. Na tagach siedzą między innymi programiści i gymcele (tacy goście co dużo ćwiczą i robi to wrażenie tylko na innych facetach).

Proponuję mniej instagrama, wykopu i tindera, a więcej realnego życia...


@Mirkova:

Tymczasem realne życie:

Sytuacja z klubu:
- "Boże ten chłopak jest chyba ode mnie o głowę niższy
  • Odpowiedz
Dlatego jedynym rozwiązaniem w granicach niezerowego prawdopodobieństwa w obrębie XXI wieku byłaby dominacja islamu,


@PoncjuszPijak:

Całkiem zgrabnie opisałeś sytuację. Wydawało się, że masz łeb na karku, ale na koniec dowalasz czymś takim. I jak tu traktować was poważnie? Rozwiązywanie problemów na rynku matrymonialnym wprowadzaniem chyba najbardziej chorego systemu polityczno-religijnego jaki można wymyślić.
  • Odpowiedz
@whitepilled_ większość moich koleżanek z pracy to mężatki, bliskie przyjaciółki tez spotykają się z facetami i żadna z nich nie związała się z chadem... nawet mega ładne dziewczyny do związków wybierają obiektywnie przeciętnych facetów, którzy coś sobą reprezentują poza wyglądem. Koledzy mojego chlopaka, koledzy byłego chlopaka, to wszystko przeciętniaki, którzy mają przeciętne kobiety.
Nie zgodzę się ze instagram i tinder to realne życie, w jakimś procencie tak, ale w dużej mierze to
  • Odpowiedz
@slabart12 no właśnie mam wrażenie ze chcąc nie chcąc, dotarliśmy do czasów kiedy społecznie akceptowalne są te same normy dla kobiet co dla mężczyzn w kwestii seksu. Faceci jak świat światem szukali jak najbardziej atrakcyjnych kobiet tylko po to, żeby się z nimi przespać, a teraz kobiety robią dokładnie do samo.
  • Odpowiedz
@janburner: Taka jest kolej rzeczy, świat nie jest sprawiedliwy.

Pociesz się, że kobietom w większości jednak zależy na utrzymaniu przy sobie mężczyzny na dłużej, to, że sobie może poruchać atrakcyjnych facetów, niekoniecznie daje jej satysfakcję na długą metę.

Atrakcyjny gość może poruchać dużo zabawowych dziewczyn, ale zawsze się znajdzie większy kozak, który może mu podebrać "tę jedną", na której naprawdę mu zależy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
to nie ja płaczę jak ty na wykopie, że od roku nie mam znajomych xD czy co ty tam pisałeś #!$%@? czyli nie dość że jestem inteligentniejszy to jeszcze sto razy mocniejszy psychicznie xD


@BlackpillNaCalego: Ale ja mam znajomych, odnowiłem kontakty, co miesiąc robię domówki, w czwartek lecę z kumplami do Gruzji, nie wiem o co Ci chodzi.
  • Odpowiedz
@Bigovsky: Jedyny mądry komentarz w tej kompletnie jałowej dyskusji.

Jeśli chodzi o mnie to nie jestem żadnym wrogiem seksu bez zobowiązań. Sam się bawiłem w różne mało zobowiązujące relacje.

Uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale trzeba też być świadomym, że przygodnym seksem nie spełnisz wszystkich swoich potrzeb i oczywiście tyczy się to obu płci. Ja to zrozumiałem i trochę bym dał za to, żeby zrozumieć to jak byłem młodszy.

A
  • Odpowiedz
przecież każdy logicznie myślący człowiek to wie ( nie redpillak) chady robią sobie z nimi co chcą


@BlackpillNaCalego: Mialem dzisiaj mieć polkę na wieczór, ale nawet mi się nie chce jej ogarniać. Ktoś chętny?
  • Odpowiedz