Wpis z mikrobloga

W czym latacie latem? Szukam czegoś przewiewnego, ale na razi do głowy przychodzi mi jedynie "klasyka" czyli exo vented od shimy. Na gorszą pogodę mam WP, w teorii da się teraz jeszcze w nich latac, ale no ciepło w opór to sami wiecie. Chyba szukam czegoś na maxa przewiewnego by mieć na lato/ciepłe letnie noce, a jak się zesra pogoda to od razu zakładam WP.

Czy sa tutaj jacyś samobójcy co latają w WP cały rok? XD jeśli tak to jak wrażenia?

#motocykle
  • 11
@zielony_goblin: cały czas w nich latam. nie zainwestowałem w nic stricte letniego. Przy skrajnych upałach jest za gorąco, ale poza tym jest ok. Chyba są na tyle grube, że izolują od upału z zewnątrz. Membrana jeszcze działa i jeśli nie stoję gdzieś w upale, to stopy mam relatywnie suche. Co ciekawe zanim kupiłem te jeździłem w butach wojskowych typu "jungle" z mesh, które były technicznie przewiewne a i tak udało mi
@eloar: z ciekawości, jakie skarpetki nosisz? w marcu kupiłem TCX Sport WP, wpawdzie bez gore-texu, a z "ich" membrana, ale buty spoko, firma też dobra (włoska)no i złego słowa na buty nie powiem, są naprawdę KOZAK, ale jak przygrzało słońce w kwietniu to noga zacznała sie pocić, ale nigdy nie miałem jakiejś ulewy w bucie. Jeździłem w skarpetach z wełny merynos, było w miarę OK, ale już do końca nie jest.