Wpis z mikrobloga

Mobilki w #niemcy
Macie tam u siebie jakiś godny polecenia #antyradar pokroju #yanosik w Polsce?
Bardzo tam gonią na autobahnach tajniacy?
Dawno już tam nie leciałem, a pamiętam że przy węzłach lubili wsadzać mobilne fotoradary.
Może ktoś to w skrócie opisać? Na co uważać itd?
Będę cisnął w nocy, no ale bez ostrzeżeń życzliwych na apce jakoś tak nieswojo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: no yanosika tam nie mają rzecz jasna, dlatego pytam, czy mają coś lokalnego u siebie.
Po cholerę?
Domyśl się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Unlimity są nie wszędzie, kiedyś tak się wybraliśmy że znajomymi, to później mandatów na 500 euro nam poprzychodzilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziki kraj Panie.
  • Odpowiedz
@derigen90: Ja #!$%@?, przecież tam gdzie nie ma nolimit to sie jedzie w okolicy limitu. Nie widziałem jeszcze drogi, która nie miała wtedy dużego gradientu albo wielu węzłów i korków.

Trzymaj się przepisów a nie pałujesz głupio.
  • Odpowiedz
@derigen90: Blitzer to dokładnie to samo co cam sam. Wydaj 5 euro i weź wersję płatną: warto. Przy kontroli wyłącz: W DE używanie jest karane z tego co pamiętam 150€.
  • Odpowiedz
@derigen90: oni chcą żebyś tak myślał. Działa zajebiście w niemczech na pewno ze stacjonarnymi fotoradarami, nawet wypadki na autostradzie były pozgłaszane. To co działa w Polsce i litwie to chyba nawigacja której i tak nie używam, albo roaming fizycznych urządzeń yanosikowych. Mam przetestowaną yanosikiem też szwajcarię, węgry, itp
  • Odpowiedz