Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie osoby które wychodzą z propozycją "Idź na terapię!" To teraz ja się pytam gdzie iść na taką terapię i po drugie za co. Bądźmy szczerzy tylko nie wielka ilość psychologów wogóle że istnieje takie zjawisko jak subkultura Inceli, a ci co wiedzą to niestety są poza zasięgiem finansowym niejednego z nas, może w takim razie ci od dobrych porad zasponsorują nam takie terapie i opłacą. Po drugie terapia na NFZ to śmiech na sali, nikt z prowadzących nie ma pojęcia o problemach Inceli nie mówiąc już o tym że pierwszym podejściem do udanej terapii jest merytoryczne obalenie zasad blackpilla a to już wyższa szkoła wtajemniczenia w problem. Niestety dopóki społeczeństwo się nie zmieni, podejście kobiet się nie zmieni to problem będzie się rozszerzał a subkultura Inceli będzie się powiększać o nowych młodych mężczyzn. Psycholodzy ze swoimi terapiami obudzą się w końcu z ręką w nocniku z przysłowiowym "coś tu nie gra". Jednym słowym sytuacja jest patowa.
#blackpill
  • 4
  • Odpowiedz
@Apolinary_Kupiec: Poważnie myślałem o pójściu na terapię, ale:
1. Nie stać mnie na nią. Niektórzy psychiatrzy życzą sobie 500 zł za pierwszą wizytę (XD), a kolejne to pewnie ~250 zł. Leki kosztują bardzo dużo, a ich skutki uboczne doskonale widziałem po współlokatorce. Rzygała codziennie wiele razy i zachowywała się jakby była naćpana, była kompletnie inną osobą.
2. Gdybym naprawdę powiedział psychiatrze to co mi siedzi w głowie, to kilka godzin później
  • Odpowiedz
@MrMacix prawda jest taka że faceci oczekują od psychologa,wzrostu atrakcyjności. Czasami pomoże gdy nie wyglądasz źle, jeśli jesteś brzydki to nie ma instrumentów by ci pomóc. Dobrze wiemy że faceci chcą widocznych efektów a nie se przyjść pogadać jak kobiety.
  • Odpowiedz
@Apolinary_Kupiec:

Gdzie iść na terapię? na siłownię idź

Za co ? Karnet na miesiąc będzie kosztował Cię tyle co jedna wizyta u psychologa

Społeczeństwo zeruje na tym że jesteś sam

Chcesz poruchać? Musisz zapłacić 200 pln dziwce

Chcesz aby ktoś wysłuchał twoich problemów? Musisz zapłacić 200 pln umysłowej dziwce

Jedna i druga nie robiła by tego z Tobą gdyby nie banknot.
  • Odpowiedz