Wpis z mikrobloga

@zarzudka Oj zabawnie będzie popatrzeć na kompromitację tego całego marszu XD. 4 czerwca Jarek wskoczy na kota i zacznie uciekać w stronę granicy z Rumunią. ( ͡º ͜ʖ͡º) Z resztą już zaczyna się jęczenie o prawakach i konfederacji na wykopie, więc defetyzm siedzi mocno.

Wiem wiem, jestem onuca, antyszczepem, itd itp
#bekazkonfederacji

konfede-pisu

konfa będzie robiła gałę pisowi

konfederusku


@zarzudka: i ty sie dziwisz ze ludzie glosujacy na konfederacje maja was i ten wasz wiec wyborczy PO kompletnie w dupie.

Napisz jeszcze cos o koalicji konfederacji i pisu i nie zapomnij wyborcow tej partii wyzwac od ruskich a pozniej placz ze zaden z nich nie przyszedl na "marsz dla wszystkich" ( )
@Bloodhorn @wiedzmy możecie mi powiedzieć jakich wyważonych słów mam używać w rozmowie z ludźmi wyśmiewajacymi sprzeciw wobec zamieniania naszego kraju w autorytaryzm i popierających partię, w której szeregach są ludzie jawnie stojący po stronie zbrodniczej rosji? czyny waszych idoli i wasza postawa to hańba, przejrzyjcie na oczy.
przejrzyjcie na oczy.


@zarzudka: juz przejrzalem dlatego po bledzie jakim bylo glosowanie na rudego w 2007 wiecej tego nie zrobie.

Uzywaj sobie jakich slow chcesz ale wiedz ze robisz z siebie pajaca takiego samego jak ta co pytala "chcesz cos z avonu?" ¯\_(ツ)_/¯
@opk20 bo zawsze kiedy jest jakiś punkt zwrotny w polityce tego kraju, którego wynikiem jest ogólny sprzeciw społeczny, to zwolennicy tej partii stoją po stronie pisu
@Bloodhorn tylko potwierdzasz to co juz wczesniej pisalem, im wieksze swinstwo zrobi pis tym bardziej kuce walczą z przeciwnikami pisu.

Jestes albo pisowskim trollem udajacym konfederate albo po prostu pozytecznym idiotą.