Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem posiadaczem 5 mieszkan na wynajem o różnych metrazach Warszawie łącznie wartych około 7,8mln złotych :) Nie są to kawalerki. Do tego posiadam wlasny dom. Mieszkania sa juz praktycznie cale splacone a ja mam z tego całkiem przyjemny pasywny dochod. Duzo osob mnie nienawidzi na wykopie i innych facebookach twierdzac ze robie krzywde biednym ludziom ktorych na mieszkania nie stac a koszty wynajmu wciaz rosna i rosna i powiem wam wprost, mam juz to naprawde gdzies :) Zaraz pewnie pojawi sie komentarz "ale to ty piszesz", wiec pozwolcie ze krótko wyjasnie czemu mam to gdzies.

To nie jest wina moja czy kolegi, to wasza wina. To wy swoja biernoscia pozwoliliscie zeby doszlo do tak duzych dysproporcji w spoleczenstwie skupieni na sobie i swoim ego. To wy pozwoliliscie na wybor wladzy ktora nam w tym pomaga. Teraz mam 41 lat ale gdy mialem 20 myslalem dokladnie jak wy. Wszystko wokol wydawalo mi sie niesprawiedliwe, czasy byly ciezkie ale zdalem sobie sprawe ze swiat zawsze bedzie niesprawiedliwy i zamiast probowac go na sile zmienic trzeba sie do niego dostosowac i tak tez zrobilem - wyjechalem za granice troche po znajomosci, dorobilem sie po czym wrocilem do Polski. Dzisiaj jade do najemcy podpisac z nim nową umowę o 700zł większą od poprzedniej na ktora zgodzil sie po tygodniu negocjacji bo zdal sobie sprawe ze i tak ciezko bedzie znalezc cos nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mieszkania #warszawa #nieruchomosci #wynajem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim: ja jestem właśnie po drugiej stronie barykady i nie mam do ciebie pretensji o nic, zarobiłeś to masz, pretensje mogę mieć do rządu i do siebie, 2 lata zapieprzania bardziej niż inni, żeby awansować jak najszybciej i co z tego, że awansowałem jak inflacja najpierw dogoniła awans, a teraz podwyżka minimalnej w 2024 roku znów to zrobi i zrównam się z nierobami praktycznie, którzy te 2 lata praktycznie przepierdzieli, w
@mirko_anonim i przyszedles tutaj nam to oznajmić z jakiej okazji? Ja wiem z jakiej, żeby poczuć się lepszy. Napisać jaki to jesteś zajebisty i poczuć wyższość nad reszta biedaków.

A wiesz co to oznacza? Że tak na prawdę jesteś mały biednym zasrańcem który boi się ze jak wszystko straci to nie będzie nic wart. Te 5 mieszkań to cała twoja wartość..
@unlucky_: dokladnie, jak to nie bait jedyna przewaga opa to jego wiek, mial okazje zagranica zarobic w czasach najwiekszej dysproporcji, gdzie robiac na magazynie u szwaba mozna bylo sie dorobic 3 pokojowego mieszkania w poznaniu. ja pracuje w niemczech na dobrym stanowisku, zarabiam sporo powyzej sredniej krajowej niemieckiej, mam 28 lat, nie byloby mnie stac na zakup kawalerki w poznaniu za gotowke, moze za 5-7 lat hardkorowego oszczedzania, a co dopiero