Wpis z mikrobloga

Prawdopodobny agent kremla posioł konfederosji g.braun zrobił totalny dym na "wykładzie" psedo historyka grabowskiego (tego od fantastycznych teorii na temat polskiego udziału w Holocaustcie). Co z tego wynika, ano że teraz każdy dowie się, że w Polsce panuje antysemityzm do tego stopnia rozwinięty, że nawet historykom zamyka się usta. Tak podprogowej prowokacji już dawno nie było. Dzięki akcji brauna, grabowski został uwiarygodniony i ma teraz status wyklętego historyka, którego w Polsce się zakazuje, bo Polska ma coś do ukrycia w kwestii Holocaustu. Jestem przekonany, że i jeden i drugi to agenci wpływu moskwy. ABW śpi. A komisja będzie się bawić z Tuskiem.
#ukraina #rosja #wojnahybrydowa #wojna #agentura #konfederacja #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
@Radostingol: Troche się zakiwałeś w swoich urojeniach jak młody piłkarz który chciałby zrobić kilka sztuczek na raz i ostatecznie upada robiąc fikołka i uderzając twarzą o ziemię.
Grzegorz Braun sam złożył na siebie doniesienie do Prokuratury ws rzekomej agentury, i Prokuratura niczego mu nie udowodniła, wątpię by takiego tusska było stać na taki krok, widać po jego alergicznej reakcji na komisję da wpływów rosyjskich, jeśli jest taki niewinny to po co
  • Odpowiedz
  • 4
@Brakus: czytasz ze zrozumieniem ? Braun zrobił popeline tylko dlatego, żeby grabowskiego uwiarygodnić, żeby miał status skrzywdzonego historyka, który walczy z polskim antysemityzmem. Jak już sobie radziliśmy z egelking i z nim, przychodzi ten agent moskiewski braun i grabowskiego wynosi na ołtarze.
  • Odpowiedz
@Benn: po pierwsze kolego to ty mi tu nie będziesz mówić co ja mam robić, po drugie jak ci nie odpowiada mój komentarz to nie odpowiadaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak podprogowej prowokacji już dawno nie było.

@Radostingol: Tak imponującego fikołka już dawno nie było. Jeden oskarża Polaków o udział w holokauście, drugi się temu sprzeciwia, a według ciebie obydwaj są rosyjskimi agentami i to wszystko jeden wielki spisek. Czyli nawet kiedy robi coś w interesie Polski, to i tak jest to w interesie Rosji. Jakby Braun osobiście pojechał na Ukrainę na front i własnoręcznie ubił stu rosyjskich żołnierzy, to byś
  • Odpowiedz
@Radostingol: A mi to zwisa koło pióra, bo prawda jest taka, że co by się nie działo, to historia pisana przez socjologów Grossa I Engelking, nie mówiąc już o Grabowskim, będzie w Stanach tysiąc razy bardziej wiarygodna niż metodyczne, mrówcze monografie polskich ekspertów badających temat relacji polsko-żydowskich w kontrekście II wojny światowej i holokaustu. W tym przedmiocie nigdy nie chodziło o prawdę, a o "kadisz za milion dolarów". Niczego by nie
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon: fikołki... tyle zrozumiałeś. Dla dobra Polski jest ustawienie typa plującego na pamięć Polaków, manipulanta w roli skrzywdzonej ofiary polskich antysemitów. Bo to właśnie zrobił ten debil. To było dolanie paliwa do zdychającego już tematu. Engelking się kompromitowała, Grabowski też, a teraz będą #!$%@?ć przez najbliższy rok o tym jak to Polacy boją się "prawdy". Braun zrobił to umyślnie z pełną świadomością reakcji jaką wywoła. GW, onety, wp i inne roSSyjsko-niemieckie
  • Odpowiedz