Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z tych co się dali zmanipulować przez PO i wybierają się na ten śmieszy marsz.
Będziecie maszerować razem ze:
- Zdrajcą Tuskiem
- Hołownią który jest za likwidacją gotówki
- Babcią kasią
- Psycho-geriatrią z KOD
- Gejami z tęczowymi flagami
- I jeszcze pewnie połowa uczestników będzie w kagańcach na twarzy bo to proplandemiści
- Łże elitą typu Stuhr, Lis, ostaszewsko
- Lamparty razem ze rojem julek chcących się skrobać co miesiąc

Niezłe pośmiewisko z siebie zrobicie, ja już wykupiłem zapas chipsów i czekam na streamy xd nie zdziwię się jak po tym proteście PISowi skoczy poparcie o kilka procent jak ludzie zobaczą jakie zoo jest na oPOzycji

#lextusk #protest #warszawa #bekazlewactwa #neuropa #lgbt #tusk #bekazpisu #polityka
Viado - Ale mam bekę z tych co się dali zmanipulować przez PO i wybierają się na ten ...

źródło: z26579415IEG,25-10-2020--Warszawa--Babcia-Kasia-na-schodach-kos

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Viado: I oni wszyscy będą maszerować przeciw:

- nepotyzmowi pis
- defraudacji pieniędzy przez pis
- celowo wprowadzanej drożyźnie
- łamaniu prawa przez pis
- odbieraniu nam wolności obywatelskiej
- grożeniu opozycji zamykaniem w obozach koncentracyjnych (ich ostatni spot)
- zmniejszaniu bezpieczeństwa państwa

a tak naprawdę to właśnie to boli pisowską propagandę.
  • Odpowiedz
@Viado: Zapomniałeś o esbeckich konfidentach. Oni też są bardzo zaniepokojeni stanem demokracji i praworządności w Polsce.
  • Odpowiedz
Będziecie maszerować razem ze:[...]


@Viado: A to tylko pokazuje jak bardzo PIS zaszedł za skórę wszystkim, że mimo tak różnych poglądów potrafią się zjednoczyć :)

Zapomniałeś o esbeckich konfidentach. Oni też są bardzo zaniepokojeni stanem demokracji i praworządności w Polsce.


@vrim: W sensie że co? Boja się że nie wygrają wyborów trzeci raz z rzędu?
  • Odpowiedz
Będziecie maszerować razem ze:


@Viado: a wy, Konfederaci i Pisowcy, będziecie siedzieć razem przed TV i komentować wspólnie jakie to głupie i jaką macie bekę. Razem, w jednej drużynie, która powiela pisowską narrację o nowotworzonej komisji ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Powtórka z "w pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę" w wykonaniu patriotów.
  • Odpowiedz