Wpis z mikrobloga

nie ma w języku ludzi przyzwoitych słów, w których mógłbym opisać, jak bardzo gardzę mężczyznami, którzy wybaczyli swojej partnerce zdradę.

zdrada dla faceta to nie tylko cios w serce ze strony najbliższej osoby. to także upokorzenie. samiec, który nie potrafi upilnować własnej samicy, któremu na jego teren wchodzi jakiś buhaj i ordynarnie pekluje jego własność. doprawdy obrzydliwe.

ja nie wiem, jak taki kukold potem może normalnie żyć z taką upadłą kobietą. czy on nie widzi oczami wyobraźni, że jakiś bull dominował jego ukochaną i robił ją w każdą dziurę, jak chciał?

na facetów wybaczających zdradę tylko pluć. w ogóle na ludzi wybaczających zdradę. powinno być to zjawisko surowo piętnowane, a nie normalizowane.

taguję też #neuropa bo na tym tagu pełnym lewaków bez honoru dużo jest takich, co by zdradę wybaczyli.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zdrada #slub #tinder #blackpill
  • 47
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: większość zdradzonych mężczyzn nie ma żadnych alternatywy więc muszą mieć przebolec zdradę, bo alternatywa jest tylko samotnosc., Bo nie ma innych opcji. Ja bym wybrał samotność ale niestety mało mężczyzn potrafi ja zdzierżyć nie rozwalając sobie psychiki.
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur:

czy on nie widzi oczami wyobraźni, że jakiś bull dominował jego ukochaną i robił ją w każdą dziurę, jak chciał?


Widzę za to że ty masz strasznie bujną wyobraźnię w tych tematach... Nie wiem czemu ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator co tam piszczysz, lewaku?
@BadSebastian cholera, znam te historię, ale serio nie myślałem o nim pisząc ten post XD ale to by wiele wyjaśniało.
@Zly_CzlowiekXD masz niestety rację. ja mam to szczęście, że z wyglądu jestem raczej chadem, może chadlite. nie zmienia to faktu, że należy obalić rewolucję seksualną i przywrócić patriarchat!
@McWozniak no jeśli ktoś uprawiał seks i nie jest cymbałem bez wyobraźni, to co za problem sobie zwizualizować?
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: nie wiem czemu tak dosłownie chciałbyś wizualizować jak inny facet zapina twoja partnerkę W KAŻDĄ DZIURE. ja nie kinkshameuje ale też śmiesznie czytać jak narzekasz na cuckoldów a później brzmisz jak typ który fantazjuje o tym xD
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: nic ci nie próbuje imputować, tylko zauważyłem że dziwnie trochę to brzmi, i sam zabrzmiałeś jak cuckoldzik który fantazjuje nie tylko o samej zdradzie swojej partnerki, a o tym że jest zapinana we wszystkie dziury xD
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur Pobawię się w adwokata diabła, ale ja potrafię zrozumieć przecietniaka albo brzydala w takiej sytuacji. W 90% przypadkach stają przed wyborem- wybaczyć, albo incelizm i samotność przez kilka lat/już do usranej śmierci. Wielu z takich opcji wybiera tą pierwszą i ciężko się dziwić, choć osobiście brzydzą mnie cucki
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: A dlaczego zwracasz uwagę tylko na zdradę kobiet jeśli faceci też zdradzają? Faceci zdradzają nawet 2 razy częściej więc te twoje wywody są takie trochę na zasadzie urazonego ego samczyka , ogólnie warto zaakceptować fakt że większość ludzi jest z natury ohydna i zadufana w sobie , większość ludzi zdradza lub zdradzi , więc niektórym zostaje życie w samotności jeśli nie mają psychy przeżyć zdrady, ja miałam związek gdzie ktoś
  • Odpowiedz