Wpis z mikrobloga

#depresja #gorzkiezale #feels #tfwnogf

Dla kogo żyjecie lub po co ?
Dodam, że mam 23 lata.

Nie wiem co powinienem robić w życiu.
Wcześniej ,żyłem dla matki ale od kiedy umarła czuje pustke.

Teoretycznie mam ojca aczkolwiek praktycznie ten człowiek dla mnie nie istnieje nie uczestniczył w moim wychowaniu. Mój kontakt z nim ogranicza sie do telefonu raz na miesiąc w którym przez cały czas opowiada mi o swojej pracy oraz kobiecie ,którą znalazł po rozwodzie z moją matką i swoim psie.Jest mi człowiekiem zupełnie obcym ,którego moja osoba praktycznie nie obchodzi. Mam jeszcze brata ale jest on starszy niż ja i nie potrafie sie z nim dogadać ,zresztą czesto kłócimy sie o majątek po mamie co z nim zrobić.
Ja chciałbym sprzedać dom i sie wyprowadzić a on nie.
Nie wiem po co kolesiowi blisko 40 ,dom skoro nie ma rodziny ani nawet kobiety ?
Nie lepiej to sprzedać i kupić sobie mieszkanie ,każdy z nas swoje ?

Mam kilku przyjaciół i znajomych ale cześc z nich zaczyna powoli bawić sie w znajdowanie dziewczyn i poważniejszą prace i myśli o przeprowadzkach.Wiec myśle ,że wzgledna młodość zaczyna sie kończyć.

Sam dziewczyny nie mam ,miałem na oku jedną.Dosyć mocno sie w niej zauroczyłem ale przez chwilowy brak pieniedzy ,moją lekką nieśmiałość pewne zdarzenie losowe i śmierć mamy zerwałem z nią kontakt.Choć wiem ,że sie jej podobałem i być może gdybym utrzymywał ten kontakt to inaczej by sie to potoczyło. Chciałem go odnowić ale widze ,że znalazła sobie kogoś innego. Strasznie mnie to dobiło .Pierwszy raz w ,życiu poczułem coś do kobiety.Dałbym sie za nią pokroić.Bardzo mi teraz brakuje kobiety ,nawet nie w sensie seksualnym tylko tak po prostu.Już wcześniej chciałem kogoś znaleść ale póżniejszy rozwód i te wszystkie problemy ,które sie skumulowały mnie zatrzymały.Strasznie żałuje ,że przepaściłem taką szanse, nie moge sobie tego wybaczyć. Dodam ,że żyje w małym mieście wiec ,żeby kogoś znaleść jezdziłem do miasta wojewódzkiego. Ehh nie wiem co zrobić ?
  • 6
  • Odpowiedz