Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie mi czy jestem ruską onucą i mam usunąć konto :

- przez 10 lat uczyłem się rosyjskiego w podstawówce i gimnazjum. (33 lvl here, wolałem ruski jak niemiecki)
- podoba mi się metro w Sankt Petersburgu i seria gier o tym samym tytule
- przeczytałem "Zbrodnie i karę" Dostojewskiego
- kocham rosyjski socrealizm, zwłaszcza na znaczkach pocztowych, mam kilka klaserów z podbojem kosmosu
- kiedyś miałem nawet avatar z Gagarinem
- po seansie "Czarnego łabędzia" miałem zajawkę na ruski balet
- kiedyś polajkowalem na tik toku video gdzie Putin bez parasolki, w strugach deszczu, oddaje hołd pod pomnikiem jakiś ruskich bohaterów..
- oglądam na youtube dwie ruskie twerkerki - Polinę Dubkovą i Elene Yatkine

Ach, no i zapomniałbym o najważniejszym, lubię ruskie pierogi, tankuje rosyjskie paliwo i grzeje dupe ruskim gazem. Czy w związku z powyższym, mam jeszcze moralne prawo kibicować Ukrainie czy raczej nie powinienem się nawet nazywać Polakiem?
#ukraina #rosja #wojna #fajnopolactwo #ukroswiry #ruskieonuce #bekazpodludzi
daeun - Mirki, powiedzcie mi czy jestem ruską onucą i mam usunąć konto :

- przez 10 ...

źródło: temp_file.png8810171082029857787

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SmartCheetah wybacz, lata ruskifikacji zrobiły swoje.

A, no i zapomniałem jeszcze wspomnieć że mój tata był kierowcą TIR. Czesto robił trasy na Wschód, skąd przywoził nam jakies fajne rosyjskie suweniry, na telewizorze mam kilka matrioszek a w kartonie na strychu proporczyki z rosyjskimi olimpijczykami i klubami sportowymi.

Przepraszam za Katyń, Slava Ukrainiii!!!!!!
  • Odpowiedz
@niemampsa: zrobiłem rachunek sumienia i w mojej podstawówce, w 7000 mieście był jeden do wyboru: angielski, niemiecki, radziecki. To samo w gimbazjum. W LO angielski był obligatoryjny plus jak pisałem.
  • Odpowiedz
Ach, no i zapomniałbym o najważniejszym, lubię ruskie pierogi


@daeun: No skoro nie wiedziałeś, że ruskie pierogi to od polskiej Rusi są nazwane, to jesteś co najmniej podejrzany
  • Odpowiedz