Wpis z mikrobloga

Orlen rekordowe przychody, Lasy Państwowe rekordowe przychody, bezrobocie rekordowo niskie czyli gospodarka ma się bardzo dobrze.
Porównując kwartał przed epidemią do pierwszego kwartału 2023 Polska jest na pierwszym miejscu pod względem wzrostu PKB !!!
Czyli zanotowaliśmy najszybsze odbicie.

I co może w takim momencie zaoferować ten zawistny pełen nienawiści nieudacznik Tusk?
Jak zwykle jedno hasło - że chce odsunąć PIS od władzy. XDD
Żenada i śmiech na sali.
Dobrze że Polacy wysłali tego miernotę Tuska z jego aferzystami na śmietnik historii.

https://zielona.interia.pl/polityka-klimatyczna/polska/news-ile-zarabiaja-lasy-panstwowe-rekordowo-wysokie-przychody-i-z,nId,6813219

#ekonomia #ciekawostki #gospodarka #finanse #bekazlewactwa #4konserwy
  • 16
Orlen rekordowe przychody


@ery78: z naszej kieszeni.

Lasy Państwowe rekordowe przychody


@ery78: drewno drogie.

bezrobocie rekordowo niskie


@ery78: głównie dlatego że wiele matek nie chce pracować i zmieniono sposób liczenia bezrobotnych.

Z trzech pensji za Tuska stać mnie było na 10 letnie auto. Teraz z trzech pensji stać mnie na to samo auto na które stać mnie było za Tuska. Dzięki panie pis że 100 zł w 2023 jest
zobacz jaka jest najniższa krajowa w porównaniu do inflacji to śmiech na sali


@Linnior88: Płaca minimalna w ostaniach latach była drastycznie podnoszona, kolejne podwyżki nie przyniosą korzyści dla gospodarki.

, a ci co zarabiają lepiej głównie pracują dla zagranicznych firm czyli to nie zasługa tego kraju lol


XD
Polska jest na pierwszym miejscu pod względem wzrostu PKB !


@ery78: z PKB zawsze mam bekę, bo to gówniany wskaźnik. Porównaj np PKB wenezueli gdzie inflację wywala w kosmos. Jak w PL jest wysoka inflacja to niedziwne ze ludzie więcej wydają a tym samym będzie wysokie PKB
@ery78: bezrobocie rekordowo niskie, wzrost pkb, rekordowo wysoka płaca minimalna

To dlaczego rośnie ilość Polaków żyjących poniżej progu ubóstwa?

Mimo tego że ten próg nie był aktualizowany od 6 lat i wynosi 701 zł miesięcznie?

Coś się nie klei
Orlen rekordowe przychody, Lasy Państwowe rekordowe przychody


@ery78: wydrukowaliśmy miliardy złotych, firmy muszą mieć rekordowe przychody xD jakbyśmy dodrukowali 100x więcej to te przychody byłyby jeszcze wyższe xD