Wpis z mikrobloga

Sprawdźmy nastroje polityczne na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodaje bez tagów więc proszę o dawanie plusów.. #polityka

Na jaką partie oddasz swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych?

  • Nie idę na wybory. 5.5% (443)
  • Idę ale jeszcze się zastanawiam. 16.6% (1341)
  • PiS 3.9% (311)
  • KO (PO) 44.6% (3598)
  • Konfederacja 15.4% (1240)
  • PsL 2.5% (198)
  • Lewica 3.4% (272)
  • Polska 2050 5.3% (431)
  • Agrounia i Porozumienie 2.9% (231)

Oddanych głosów: 8065

  • 172
  • Odpowiedz
@beerman: nie jestem wstanie pojąć jak można być ograniczonym, by głosować na te miernoty. Naprawdę wystarczy podstawowa wiedza z ekonomii na poziomie 5 klasy podstawówki, żeby zaorać 3/4 parlamentu. To co się dzieję w polsce to przechodzi najśmielsze pojęcie.
  • Odpowiedz
@dzieju41

@CichySzelestOka: A ja specjalnie zaznaczyłem pis, jeszcze by się przydało żeby w tej gówno sondzie był na pierwszym miejscu. Ale byłby kwik i trzask pękających dup.

Ps. Jak op nauczy się używać tagów to zaznaczę swój głos zgodnie z prawdą. A teraz op to pedau.


Typowy wyborca prawicy. Nasra w pomieszczeniu, w którym jest, byleby obecnych lewaków dupa bolała.
Brak dojrzałości emocjonalnej i zrozumienia, że to już nie jest gimnazjum
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: No wiedziałem, że się jakiś ... odezwie. to jest gówno sondaż, nic nie znaczący a ty podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie. Będę sobie w takich gówno sondażach zaznaczał co będę chciał i będę czekał kogo zapiekło a tobie nic do tego i wara ci ode mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Ps. Jak op nauczy się używać tagów to zaznaczę swój głos zgodnie z prawdą. A teraz op to pedau.


@dzieju41: Specjalnie nie dałem tagów, bo wielu ma politykę na czarnej liście.

Trochę zrąbałeś, bo PSL startuje razem z PL2050.


@dr3vil: Listę partii przepisywałem z sondażu tvn, znając życie do wyborów jeszcze sporo się zmieni.

agrounia i porozumienie już nie będzie szło razem do wyborów. Fajna ta ankieta, taka nieaktualna


@
  • Odpowiedz
Tego co ich banował czy tego co olewał zwoływanie przez i fałszywe zakopywania przez neurope? Proszę rzuć nickiem, jakimś wpisem z dowodami.


@HungarianBookSmuggler: Chłop coś #!$%@? o koneksjach na wykopie a nawet nie wie co to afera banhammera XD
  • Odpowiedz