Wpis z mikrobloga

Ukraińcy mówili, że chcą odbić tylko swoje tereny. A tymczasem artyleria atakuje rosyjskie tereny i potęgują jeszcze większą eskalację zamiast siadać do stołu negocjacyjnego by rozpocząć rozmowy pokojowe. Dziwię się, że zachód na to pozwolił. Szczególnie Biden. Nienawidzę kłamców. Nie jestem po żadnej ze stron. Chcę tylko by skończyła się wojna i nastąpiła deeskalacja.
#ukraina #wojna
  • 49
  • Odpowiedz
potęgują jeszcze większą eskalację zamiast siadać do stołu negocjacyjnego


@Notrix: aj jezus, nie siedli zanim udało mi się oportunistycznie wypracować znacznie silniejszą pozycję negocjacyjną? No patrz, szkoda że nie pobierali lekcji strategii od ciebie Saszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Notrix i bardzo dobrze, to się nazywa strategia atakuje się słabe punkty, teraz Rosjanie muszą z okupowanych terenów wycofać wojska aby wzmocnić obronę w innych tylko idiota by tak nie zrobił. Rosja gdy rozpętała wojnę powinna się liczyć że wojna to nie jest jednostronna bitka
  • Odpowiedz
Nienawidzę kłamców


@Notrix: kto używa takiego sformułowania w życiu codziennym? Brzmi jak moralizatorski cytat z bajki dla dzieci. Co to za #!$%@??! Bo ja np. kocham kłamców. Kocham też wszystkie zidiociałe onuce. Dzięki że jesteście.
  • Odpowiedz
Nie jestem po żadnej ze stron. Chcę tylko by skończyła się wojna


@Notrix: Jakoś dziwnie jeszcze nikt nie napisał takich słów zaraz po "Rosja powinna natychmiast wycofać wojska z Ukrainy i zapłacić reparacje". Przypadek? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Notrix: Zielonka i od razu wpisy na mirko o wojnie, zwalające winę na Ukrainę. Idź być głupi gdzieś indziej albo zmień pracę bo za te 30 kopiejek za wpis na chleb nie zarobisz.
  • Odpowiedz
@Notrix i tak się dziwię, że Ukraina od początku wojny nje wysyłała rakiet wycelowanych w kierunku Rosji. Skoro Rosja atakuje Ukrainę to czemu w ramach odwetu Ukraina nie powinna bombardować Moskwy czy innego miasta?
  • Odpowiedz