Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze Stravą i zapisywaniem tras innych użytkowników w wersji darmowej? Jeszcze parę dni temu miałem możliwość zapisywania tras, teraz wyskakuje mi powiadomienie o tym, że muszę mieć premium (zarówno mobile jak i desktop). Są jakieś limity zapisanych tras na koncie?
Ewentualnie, co innego polecacie na względną nawigację podczas trasy? Teraz robię tak, że ściągam .gpx ze Stravy i wgrywam na appkę komoot - jeszcze nie sprawdzałem, czy to działa dobrze. Polecacie jeszcze może jakieś inne appki, które pomogą mi w nawigowaniu po trasie i ewentualnym odkrywaniu nowych? Dzięki!
#rower #szosa
  • 10
  • Odpowiedz
@lukglo86: właśnie pokazałem Ci zrzut ekranu z aktywności stravowej znajomej, z której mogę bez żadnego dodatku pobrać GPX-a (ʘʘ)

Sprawdziłem też na losowym Mirku ze stravowego klubu "rowerowyrownik wykop.pl", że od nieznajomych też mogę pobierać GPX-a. Nie mam premium.
  • Odpowiedz
@faxepl może coś się zmieniło od ostatniego czasu ale jeszcze 2 miesiące temu KLIKNIĘCIE w ten guzik export gps przenosiło do strony z zakupem premium.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@faxepl @lukglo86 można normalnie ściągać gpx'y. Natomiast mi zależy na funkcji zapisywania trasy znajomych na swoim profilu, bez potrzeby pobierania gpx'a. Jeszcze parę dni temu mogłem to robić.
  • Odpowiedz