Wpis z mikrobloga

-pracuj w zachodnim korpo które na każdym kroku wspomina o równości, tolerancji, akceptacji

-przyjdź na event znanego faszola na jego zaproszenie który zasłynął z głoszenia haseł które są dokładną odwrotnością wartości twojego korpo

-korpo się dowiaduje, wyrzuca cię z roboty

-teraz możesz sędziować finał pucharu konfederacji

#mecz #pilkanozna
JanuszKarierowicz - -pracuj w zachodnim korpo które na każdym kroku wspomina o równoś...

źródło: szymon-marciniak

Pobierz
  • 69
@JanuszKarierowicz: Słowo faszysta jest używane jako synonim "nielewicowy". Polecam zobaczyć sobie jaka jest geneza tego terminu i co oznacza. Między innymi kapitalizm jest sprzeczny z faszyzmem...
@JanuszKarierowicz: Alez ty pitolisz. Hasla, o które się czepiasz (te o rzymianach itd) padły w kontekście cytatu. Obejrzyj sobie cale wystąpienie Memcena, to przestaniesz robić z siebie idiotę. I skoro to faszol, to czemu się nim nie zajęły odpowiednie służby? Jak masz coś na niego to nie omieszkaj donieść właściwym instytucjom.
Faszyzm to tylko Mussolini


@Zaqwsxe: Głównie właśnie włoska Narodowa Partia Faszystowska.

my mamy tylko "inne poglądy" niż lewaki a nie żaden faszyzm


@Zaqwsxe: Lewaki mają dużo więcej wspólnego z faszyzmem niż ja.

A obrazek, który wrzuciłeś, ma wybitnie upośledzony przekaz. I tacy geniusze potem się dziwią, że wyzywanie kogoś od faszystów przestaje robić wrażenie.
@JanuszKarierowicz:

> bądź rządzony przez literalnie faszystów zgodnie z każdą definicją tego słowa

> dojeb się do zwykłej prawicowej partii że są faszystami

PiS dosłownie jest partią faszystowską ale widzę że się #!$%@? do konfederacji bo ich mniej lubimy
Głównie właśnie włoska Narodowa Partia Faszystowska.


@vrim: Faszyzm to zbiór pewnych poglądów i postaw a nie tylko program jednej partii na świecie która najmocniej zasłynęła z realizacji wszystkich teoretycznych postulatów faszyzmu. To ja tak samo mogę sobie piepszyć że komunizm to tylko komunistyczna partia Chin i komunistyczna partia Kambodży bo komunizm zakładał mordowanie milionów ludzi a PZPR zabiła nie miliony tylko tysiące i to już nie jest komunizm xd no beka
Faszyzm to zbiór pewnych poglądów i postaw a nie tylko program jednej partii na świecie która najmocniej zasłynęła z realizacji wszystkich teoretycznych postulatów faszyzmu.


@Zaqwsxe: Napisałem: „głównie".

mogę sobie piepszyć


@Zaqwsxe: Pieprzyć słownik.

ciekawe #!$%@? co XD


@Zaqwsxe: Socjalizm, etatyzm, nietolerancję.
Socjalizm, etatyzm, nietolerancję.


@vrim: to teraz napisz jakie elementy z ideologii Konfederacji są wspólne z faszyzmem, bo ja mogę Ci wypisać z 10 ciekawe czy ty znajdziesz maksymalnie 2 no bo przecież lewica ma więcej wspólnego z faszyzmem niż Konfa xd
lewica ma więcej wspólnego z faszyzmem niż Konfa xd


@Zaqwsxe: No ma, ale pisałem o sobie, nie o Konfie.

Z tego, co jest wspólne dla członków Konfy, to nic nie jest faszystowskie (czyli tego, co dla faszyzmu specyficzne).
@panczekolady czy ty naprawdę próbujesz pociętym, półtoraminutowym filmikiem, przygotowanym przez oko press, udowodnić cokolwiek na temat Konfederacja?
Co zabawniejsze - ten film zawiera dosłownie jedno zdanie na temat rzeczonej piątki i w ogóle nie przedstawia kontekstu. Ten film to kłamstwo samo w sobie, bo przecież żeby sprawdzić, czy coś jest wyjęte z kontekstu, trzeba pokazać kontekst, czyli dłuższy fragment tej wypowiedzi na przykład, a tu jedt owa wypowiedź i komentarz do niej,